`
شمانیوز
شما نیوز

رپرتا آگهی/

سایبان ماشین نوع متحرک

این نوع سایبان ماشین برای محافظت از انواع وسیله های نقلیه در مقابل عواملی مثل آب و هوایی که می تواند به وسیله نقلیه آسیب بزند خیلی مهم می باشد. شما باید به دنبال محصولی باشید که سال های طولانی خدمات خوب و بی دردسری برای شما فراهم کند. سایبان خودرو نوع متحرکش می توانید شما در حیاط خانه ها، فرودگاه ها، بیرون رستوران ها و... مشاهده کنید و خیلی از افراد آن ها را برای مصارف عمومی قرار می دهند تا افراد با خیال راحت ماشین خود را در این مکان پارک کنند.

سایبان ماشین نوع متحرک

انواع سایبان خودرو متحرک

در سال های اخیر، تولید کنندگان سایبان های مختلفی تولید کردند و هدف آن ها راحتی کاربران بود. در حال حاضر دو نوع سایبان ماشین وجود دارد که می توان در پارکینگ ماشین از آن استفاده کرد.

 • سایبان متحرک خودرو
 • سایبان ثابت خودرو

این سایبان های خودرو طراحی های مختلفی دارند که می توانند به راحتی نیازهای بسیاری از مشتریان را برآورده کنند. سایبان هایی که شما امروزه در بازار مشاهده می کنید، سایبان های قابل حمل می باشند و می توان به صورت دستی و خودکاری آن را باز و بسته کرد.

سایبان خودرو می تواند اتومبیل ها را در برابر وسایل های نقلیه، اشعه ماورا بنفش UV، باران، خاک و گرد و غبار محافظت کند و اتومبیل ها در برابر هر نوع خطری ایمن باشند.

برای مشاهده ها نمونه سایبان ها به لینک زیر مراجعه فرمایید.

https://سایبان-ماشین.com/پارکینگ/

مزایای استفاده از سایبان خودرو

 1. باعث افزایش طول عمر اتومبیل ها می شوند.
 2. سایبان ها، ماشین شما را در برابر گرد‌ و‌غبار، باران، تگرگ، نور خورشید و... عواملی دیگر محافظت می کنند.
 3. می تواند اتومبیل شما را در برابر فضولات پرنده ها و حشرات محافظت کند، چون فضولاتی که توسط پرندگان ایجاد می شوند مواد شیمیایی بی شماری دارند که می تواند رنگ اتومبیل شما را خراب کند.
 4. وقتی شما ماشین خود را زیر یک سایبان پارک می کنید باعث می شود ماشین شما همیشه خنک باشد. حتی این سایبان خودرو می تواند وسیله شما را در برابر دزدیده شدن محافظت کند؛ به همین دلیل بیشتر سازندگان ترجیح می دهند از سایبان متحرک ماشین خود استفاده کنند.
 5. وقتی ماشین خود را زیر یک سایبان پارک کنید دیگر نگران پاک کردن برف از وسیله نقلیه خود نخواهید شد.
 6. برخی از وسایل های نقلیه مانند موتور سیکلت در برخی از ماه های سال ممکن است استفاده نشود، می توانید آن ها را در فصل غیر مجاز در داخل یک سایبان نگه دارید، اینگونه ارزش خودش را از دست نمی دهد.

سایبان خودرو متحرک در تابستان از ماشین شما محافظت می کنند.

 

1234

در هوای گرم تابستان رانندگی ممکن است آسیب پذیر باشد، وقتی بیشترخطرناک می شود که ماشین برای مدت طولانی زیر نور آفتاب بماند و وقتی که می خواهید وارد ماشین خود شوید؛ به دلیلی که هوای گرم داخل اتومبیل شما می باشد احساس می کنید در معرض مستقیم نور آفتاب هستید.

این می تواند به سلامت شما و اتومبیلتان صدمات جدی وارد نماید. نگهداری کودکان هم در این ماشین های داغ می تواند نیز خطرناک باشد. این موارد دلایلی بودند که شما متوجه شوید که به یک سایبان برای ماشین خود احتیاج دارید.

خسارت های نداشتن سایبان ماشین

در ادامه به چند تا مورد مهمی که باید حتما از سایبان ماشین استفاده کنید اشاره خواهم کرد. وگرنه مشکلات زیر بوجود می آید.

از بین رفتن رنگ ماشین ناشی از خورشید

گرمایی که خورشید دارد می تواند باعث ایجاد یک عکس العمل مخرب در بدنه خودرو شما شود که در نهایت باعث سوختگی و از بین رفتن رنگ ماشین می شود. نکته دیگر این می باشد که اگر رنگ ماشین شما از بین برود باید هزینه زیادی متحمل شوید.

پیر شدن داخل ماشین با دمای بالا

یکی از شرایطی که مردم می خواهند اتومبیل کارکرده و دست دوم بگیرند به چشم انداز داخل آن نگاه می کنند، برای آن ها مهم این است که هنوز فضای داخل ماشین خوب است یا نه.

وقتی فضای داخلی و خارجی ماشین فرسوده باشد، ارزش خودرو خیلی کاهش پیدا می کنند، برای پیشگیری از این اتفاق، بهترین کار این است که سایبان خودرو داشته باشید، شما حتی می توانید این سایبان های جدید را از راه دور کنترل کنید.

این گرما روی لاستیک های اتومبیل تاثیر می گذارد.

بیشتر در هوای گرم نسبت به زمستان لاستیک ها دچار آسیب دیدگی می شوند. دلیل آن افزایش دمای بالا می باشد. شما باید لاستیک های خود را در تابستان زیاد بررسی کنید. با داشتن یک سایبان خودرو خوب همیشه وسیله نقلیه شما در سایه قرار می گیرد.

ویژگی های یک سایبان متحرک

از ویژگی های یک سایبان خوب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • استفاده از سایبان به صورت کنترل از راه دور
 • می تواند از چندین عنصر محافظت کند.
 • دمای ماشین را تا 36 درجه سانتی گراد می تواند کنترل کند.
 • نصب و استفاده از آن آسان می باشد.
 • در همه اتومبیل ها کاربرد دارد.
 • تنوع بالا در رنگ و طرح

سایبان ماشین از وسیله نقلیه شما محافظت خواهد کرد.

 

123

این می تواند یکی از دلایل مهم برای داشتن سایبان پارکینگ اداری باشد، چون گرمای خورشید می تواند رنگ اتومبیل را از بین ببرد و اگر شما بخواهید دوباره ماشین خود را رنگ کنید و دوباره آن را زیر نور خورشید بزارید، دوباره کاری خواهد شد. بهتر است بجای اینکه هر بار ماشین خود را رنگ کنید، یکبارهزینه سایبان خودرو را بدهید تا سالیان طولانی برای شما کار کند.

با نصب راحت سایبان، ماشین خود را در برابر این اشعه های مضر خورشید محافظت خواهید کرد.

وسیله نقلیه شما دیگر زیاد داغ نخواهد شد.

این گرما می تواند خیلی شما را اذیت کند، وقتی خودرو را پارک کردید و بعد از گذشت چندین ساعت می خواهید سوار شوید این گرما باعث آزار و اذیت شما خواهد شد و شما نمی توانید برای خنک کردن ماشین زیر نور خورشید کاری انجام دهید.

اگر خودروی شما بیش از حد گرم شود، می تواند باعث خرابی وسیله نقلیه شما شود.

ایجاد یک فضای جداگانه برای ماشین

با داشتن یک سایبان خودرو متحرک وقتی که بخواهید در هر جایی ماشین خود راپارک کنید، این سایبان یک فضایی جداگانه برای شما در نظر می گیرد. حتی شما می توانید با نصب سایبان در حیاط خانه، وسایل هایی که نیازی به آن ها ندارید را در آنجا قرار دهید وهز زمانی که دیگر به آن احتیاجی نداشتید می توانید آن را جمع کنید، این می تواند یک مزیت محسوب می شود.

چقدر باید برای سایبان خودرو هزینه کنیم؟

این سایبان های خودرو طیف گسترده ای از رنگ ها، طرح ها، اندازه در بازار هستند ، شما باید ببینید کدام سایبان مورد نیاز شما خواهد بود، قیمت های متفاوتی برای همه سایبان ها وجود دارد؛ به همین دلیل نمی توان یک قیمت واحد را در نظر گرفت چون تنوع و اندازه آن ها زیاد می باشد.

 

این مطلب رپرتاژ آگهی می باشد و سایتشمت نیوز هیچ مسئولیتی بابت آن ندارد

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها