`
شمانیوز
شما نیوز

رپرتاژ آگهی

از این مسیر وزن ثروت در زندگی ام بالا رفت

مدتها بود که می خواستم در کنار پدرم، به کسب و کار سنتی او بپردازم اما تردید داشتم که بتوانم در آن موفقیت چشم گیری داشته باشم، اما آموزشهایی که در این زمینه دیدم باعث شد با اطمینان و امید وارد کسب و کار باسکول و ترازو شوم و با فروش عمده موفقیتهای زیادی کسب کنم.

از این مسیر وزن ثروت در زندگی ام بالا رفت

باسکول آویز

باسکول آویز برای توزین بارهایی که توسط باسکول زمینی قابل توزین نیستند، استفاده میشود. برخی از توزین های صنعتی به دلیل حجم بسیار به وسیله باسکول جرثقیل امکان پذیر است این مقیاس ها از ظاهر متفاوتی برخوردار هستند و نحوه توزین آن ها نیز با سایر مقیاس ها گوناگون است. این مقیاس ها که در اصطلاح به عنوان باسکول جرثقیل نیز عنوان میشود یکی از سخت ترین و مقاوم ترین نوع باسکول است. باسکول آویز دارای مقیاس وزنی از 20 کیلوگرم تا 50 تن هستند که نیاز تمامی مشاغل مرتبط را پوشش میدهد. همچنین دارای صفحه نمایشگر بزرگ و چراغی است که میتوانید از فاصله دور هم آن را رویت نمایید.

 

 

ترازوی آشپزخانه

ترازوی آشپزخانه یک محصول کاربردی میباشد که یکی از آن برای هر آشپزخانه بانوی ایرانی لازم است .یکی از مهمترین اصول آشپزی، استفاده از مواد اولیه به اندازه کافی است .چرا که استفاده بیش از حد و یا حتی کمتر از میزان معین مواد اولیه برای غذاها، میتواند به طور کلی طعم آنها را تغییر دهد .به همین خاطر می توان این مسئله را به عنوان یک اصل مهم در آشپزی دانست .اغلب افراد برای اندازه گرفتن ادویه ها از پیمانه و برای مواد غذایی دیگر از ترازو استفاده می کردند که البته دقت ترازو به مراتب بالاتر است .همین امر کافی بود تا ترازوهای آشپزخانه جایگزین روش های اندازه گیری قدیمی شوند.

 

 

آراد برندینگ

 

باسکول دیجیتال

باسکول دیجیتال کارآمد ترین ابزار برای توزین اجسام سنگین با اوزان بالا می باشد چون از نظر دقت و سرعت بسیار هوشمند تر از باسکول دستی و قدیمی هستند. باسکول دیجیتال به دسته های باسکول صنعتی و فروشگاهی، باسکول نفرکش و باشگاهی، باسکول آویز، باسکول جاده ای، باسکول پالت و باسکول پالت تقسیم می شوند.

 

 

آراد برندینگ

 

* این مطلب رپرتاژ آگهی میباشد و سایت شما نیوز هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها