`
شمانیوز
شما نیوز

رپرتاژ آگهی

درآمد خود را با این روش میلیاردی کنید

بهتر است بدانید بسیاری از مشاغل که امروزه کمتر کسی سمت آن میرود میتواند شما را به موفقیتهای بزرگی برساند با ما همراه باشید تا به شغلهای که مربوط به خرما می باشد بپردازیم.

درآمد خود را با این روش میلیاردی کنید

خرما زاهدی

مصرف کنندگان می توانند با یک کلیک ساده از طریق فروشگاه های آنلاین و از طریق فضای مجازی مراجعه کرده و انواع را با ذکر تمام خصوصیات و قیمت مشخص شده مشاهده کرده و سپس اگر مایل به خرید و دانستن قیمت خرما زاهدی بودند می تواند آن را در حجم بالاتر و به صورت جزئی سفارش داده و محصول را در مدت زمان مقرر دریافت کنند.

قیمت خرما امروز مضافتی بم به عوامل متعددی بستگی دارد یکی از این عوامل نوع خرما است که به شکل فله و بسته بندی در بازار موجود است و دیگری میزان فروش و تقاضای این محصول می باشد که در مورد آن در زیر به چند نکته اشاره می کنیم.

اولین عامل افزایش قیمت خرما رطب، کیفیت این محصول است، خرما هایی که دانه های درشت و یکسانی دارند و بدون کپک زدگی، کرم خوردگی و شکرک ها می باشند و دارای قیمت بالاتری می باشند، زیرا از کیفیت بالایی برخوردار است و به مرغوب ترین شکل ممکن در بازار عرضه می شوند.

 

 

خرما شاهانی

یکی دیگر از عوامل افزایش قیمت خرما شاهانی در نوع بسته بندی آن می باشد که بسته بندی های زیبا و شکیل دارند، قیمت های بالاتری دارند چون جهت تولید بسته بندی آنها هزینه های زیادی صرف می شود و روی قیمت خرما تاثیر بسیار زیادی دارد.

از عوامل دیگر می توان به حجم سفارشات این محصول اشاره کرد، سفارش خرما به صورت جزئی دارای قیمت بیشتری نسبت به نوع عمده آن می باشد.

قیمت خرما رطب مضافتی به پارامترهای مختلفی مانند کیفیت آن بستگی دارد، هر چه خرماها بهتر و درشت تر باشد طبیعتا از قیمت بیشتری برخوردار است. انواع با کیفیت خرماها در بسته بندی های مختلفی به بازار عرضه می شود که تهیه این بسته بندی ها نیز دربردارنده افزایش قیمت کالا می‌باشد.

 

 

آراد برندینگ

 

خرما شکلاتی

برندهای تولید کننده نیز بر قیمت خرما شکلاتی تأثیر گذار هستند و برند هایی که در سطح کشور شناخته شده می باشند قیمت بیشتری را دارا هستند زیرا کیفیت خرمای آن ها بر کسی پوشیده نیست. توزیع بدون واسطه خرما مضافتی توزیع خرما مضافتی در سطح کشور به دو روش حضوری و اینترنتی امکان پذیر است.

کالاهایی که در سطل های پلاستیک درب دار عرضه می‌شوند دارای قیمت بیشتری هستند و هزینه‌های مربوط به بسته‌بندی کالاها نیز به آن افزوده می گردد، از دیگر عوامل تاثیر گذار در قیمت خرما شکلاتی می توان به روش خرید این محصولات اشاره کرد. خرید های مجازی با کمترین قیمت همراه بوده اما خریدن انواع خرماهای به صورت حضوری با قیمت بیشتر و با اتلاف زمان رخ می دهد.

 

 

آراد برندینگ

 

* این مطلب رپرتاژ آگهی میباشد و سایت شما نیوز هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها