`
شمانیوز
شما نیوز

رپرتاژ آگهی

کدام ایرلاین ها بلیط هواپیما کیش برای ارائه دارند؟

جزیره کیش در جنوب کشور، یکی از پرگردشگرترین مقاصد این روزهاست. با توجه به موقعیت مکانی این جزیره، بهترین راه برای سفر به آن به صورت هوایی است. از این رو بسیاری از مسافران به دنبال بلیط هواپیما کیش برای سفر هستند. حال، سوالی که مطرح می‌شود این است که کدام ایرلاین ها بلیط هواپیما کیش برای ارائه دارند؟ باید بگوییم که به دلیل تقاضای زیاد در طول سال ایرلاین‌های زیادی در این مسیر خدمات پرواز ارائه می‌دهند.

کدام ایرلاین ها بلیط هواپیما کیش برای ارائه دارند؟

جزیره کیش را بیشتر بشناسیم

کیش، یک جزیره واقع در دریای خلیج فارس است که از توابع شهرستان بندرلنگه در استان هرمزگان به شمار می‌شود. شکل جغرافیایی این جزیره مشابه یک بیضی است که در تصاویر هوایی به خوبی قابل مشاهده است. در اطراف جزیره‌ کیش، جزایر دیگری وجود دارند که می‌توان به جزیره‌ی هندورابی، جزیره‌ی فارور و جزیره‌ی سیری اشاره کرد. بر اساس جزئیات منتشر شده‌ی تاریخی، احتمالا جزیره‌ی کیش در قرن چهارم قبل از میلاد مسیح توسط یک دریاسالار یونانی در دوران اسکندر کشف شده است. کیش به معنای تیردان است و این نام به دلیل بلندی‌های اطراف کیش که مانند تیر هستند انتخاب شده است. جزیره‌ کیش در دوران اشکانیان، ساسانیان و هخامنشیان نیز جزو ایران بوده است اما در دوران خلفای اموی این جزیره از تسلط ایران خارج شد و مجددا در دوران آل‌بویه تحت تسلط ایران قرار گرفته است.

 

کدام ایرلاین ها بلیط هواپیما کیش برای ارائه دارند؟

 

 
 

 

کدام ایرلاین‌ها به جزیره کیش پرواز دارند؟

در بخش قبل دیدیم که جزیره کیش یکی از قطب‌های گردشگری در ایران است. این جزیره به دلیل موقعیت جغرافیایی و مکان‌های تفریحی، یکی از مقاصد محبوب برای گردشگران است. تقاضای سفر به جزیره کیش در فصل‌های سرد سال به دلیل آب و هوای مطلوب این جزیره بالا است. البته سفرهای کاری نیز به این جزیره در طول سال انجام می‌شود و یکی از قطب‌های تجاری ایران نیز محسوب می‌شود. انتخاب اغلب افراد برای سفر به این جزیره، هواپیما است. در ادامه قصد داریم ایرلاین‌های معتبری که خدمات‌دهی خوبی در مسیر جزیره کیش دارند را معرفی کنیم. فراموش نکنید که می‌توانید برای خرید بلیط کیش (https://safarmarket.com/flights/kish) از هر ایرلاینی به سایت و یا اپلیکیشن سفرمارکت مراجعه کنید.

 

شرکت هواپیمایی کیش ایر

شرکت هواپیمایی کیش ایر جزو انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی یاتا است. برای عضویت در این انجمن یاتا باید تمام خدمات ارائه شده به مسافران در سطح بین المللی باشد و ناوگان هواپیمایی مرتباً به روز شود. تمرکز اصلی این ایرلاین در فرودگاه بین المللی کیش و فرودگاه مهرآباد تهران است و قطب دوم این ایرلاین فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی نژاد در مشهد است. اغلب پروازهای این شرکت در مسیر تهران - کیش و بالعکس و همین طور مسیر رفت و برگشت مشهد – کیش هستند. شهرهای کیش، تهران، شیراز، اصفهان و دبی کانون اصلی کیش ایر هستند که بیشتر پروازهای این شرکت به مقصد این شهرها انجام می‌شود.

 

شرکت هواپیمایی ماهان ایر

شرکت هواپیمایی ماهان ایر، اولین شرکت خصوصی بوده که در سال 1371 تأسیس شده است. ماهان ایر فعالیت خود را با پروازهای داخلی شروع کرده و سپس با توسعه ناوگان هوایی خود توانسته مسیرهای خارجی مانند ترکیه و دبی را نیز پوشش دهد. مسیر کیش به تهران از مهم‌ترین خطوطی است که ماهان ایران پوشش می‌دهد. ایرلاین ماهان از محبوب‌ترین ایرلاین‌های داخلی به حساب می‌آید. انتخاب ماهان ایر برای بلیط هواپیما تهران کیش، می‌تواند سفر خوبی را برای شما رقم بزند.

 

شرکت هواپیمایی ایران ایر

شرکت هواپیمایی ایران ایر، قدیمی‌ترین ایرلاین در پروازهای داخلی و خارجی است. این شرکت هواپیمایی با سابقه طولانی که دارد تقریباً تمام مسیرهای پروازی داخلی را پوشش می‌دهد. مسیر کیش یکی از مسیرهای پرتقاضا در این ایرلاین است. ایران ایر در تمام روزهای هفته پرواز تهران کیش را در برنامه خود دارد. همچنین از شهرهایی چون رشت و تبریز نیز پروازهای زیادی به مقصد کیش دارد.

 

شرکت هواپیمایی زاگرس

شرکت هواپیمایی زاگرس در منطقه اروند فعالیت خود را با دو هواپیمای توپولف آغاز کرد. زاگرس اولین پرواز خارجی خود را در 1387 از تهران به دمشق انجام داده است. ایرلاین زاگرس در سال‌های اخیر با گسترش ناوگان مسافربری خود توانسته است مسیرهای بیشتری در داخل کشور پوشش دهد. مسیر تهران – کیش و بالعکس یکی از خطوط پرتردد در ایرلاین زاگرس است و در تمام روزهای هفته بیش از 5 سرویس در ساعات مختلف ارائه می‌دهد. این ایرلاین برای پرواز تهران کیش، گزینه مناسبی است.

 

شرکت هواپیمایی کاسپین

شرکت هواپیمایی کاسپین در سال 1372 در فرودگاه مهرآباد شروع به کار کرد. کاسپین هر هفته بیش از 300 پرواز داخلی و بیش از 30 پرواز خارجی را به مسافران ارائه می‌دهد. ایرلاین کاسپین نسبت به دیگر شرکت‌های هواپیمایی مسیر کیش به تهران را ارزان‌تر ارائه می‌دهد. همچنین در بعضی از روزهای هفته با اعمال تخفیف در مسیر کیش بلیط‌های خود را عرضه می‌کند. پس اگر به دنبال بلیط ارزان کیش هستید، کاسپین انتخاب مناسبی است.

 

ایرلاین‌ها در چه کلاس‌های پروازی خدمات ارائه می‌دهند؟

شرکت‌های هواپیمایی در دو کلاس، پرواز کیش را به مسافران ارائه می‌دهند تا هر فرد با توجه به شرایط خود بتواند انتخاب مناسبی داشته باشد. کلاس اکونومی یا اقتصادی پرفروش‌ترین نوع پرواز است و بیشتر در سفرهای داخلی از آن استفاده می‌شود. بیشتر ایرلاین‌ها در مسیر کیش کلاس اکونومی را به گردشگران ارائه می‌دهند. کلاس بیزینس نیز توسط کیش ایر در بلیط پرواز تهران به کیش و بالعکس ارائه می‌شود ولی قیمت آن نسبت به کلاس اقتصادی بالاتر است. کلاس بیزینس سرعت بیشتری در فرآیند سوار شدن به هواپیما دارد چون نخست مسافران فرست کلاس هستند که سوار هواپیما می‌شوند. از همه مهم‌تر ارائه خدمات در این نوع کلاس بهتر است و صندلی‌های راحت‌تر و بافاصله جهت استراحت برای مسافران طراحی شده است. در مسیرهای طولانی فرق بین این دو کلاس برای مسافران مشهودتر خواهد بود

 

کدام ایرلاین ها بلیط هواپیما کیش برای ارائه دارند؟

 

 
 

 

 

 

کدام ایرلاین‌ها برای سفر به کیش ارزانتر هستند؟

پرواز ارزان کیش را از راه‌های مختلفی می‌توان تهیه کرد. در زمان‌هایی که سفر به جزیره کیش به دلیل شرایط آب و هوایی کاهش می‌یابد بسیاری از ایرلاین‌ها قیمت بلیط به کیش را ارزان می‌کنند. در فصل‌های گرم سال گردشگران کم‌تری به مناطق جنوبی کشور سفر می‌کنند و بیشتر افراد برای سفر کاری اقدام می‌کنند. به همین دلیل تقاضا برای سفر به کیش در این فصول کم‌تر است. در روزهای وسط هفته نیز قیمت بلیط نسبت به پنجشنبه و جمعه، ارزان‌تر ارائه می‌شود. از طرفی هنگام تعطیلات رسمی و نوروز به دلیل افزایش تقاضا برای سفر، قیمت بلیط هواپیما نیز افزایش می‌یابد. سفر به کیش در فصول پاییز و زمستان به دلیل مساعد بودن آب و هوای جزیره افزایش می‌یابد و در پی آن نرخ بلیط هواپیما نیز بالا می‌رود. بلیط لحظه آخری که از سوی شرکت‌های مسافربری ارائه می‌شود نیز نرخ کمتری دارند.

 

* این مطلب رپرتاژ آگهی میباشد و سایت شما نیوز هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها