`
شمانیوز
شما نیوز

رپورتاژ آگهی:

رستوران نوول لانژ ! یک رستوران لوکس در تهران

«نوول‌لانژ» یک رستوران است. رستورانی با تمرکز بر کالینری‌آرت در قلب تپنده‌ی کسب‌وکارهای تهران؛ جردن. جایی برای حضور و هم‌سایگی افراد الیت، اثرگذار و صاحبان کسب‌وکارهای مهم جامعه.

رستوران نوول لانژ ! یک رستوران لوکس در تهران

«نوول‌لانژ» یک رستوران است. رستورانی با تمرکز بر کالینری‌آرت در قلب تپنده‌ی کسب‌وکارهای تهران؛ جردن. جایی برای حضور و هم‌سایگی افراد الیت، اثرگذار و صاحبان کسب‌وکارهای مهم جامعه.

نوول‌لانژ درست در میانه‌ی محله‌ی جردن (آفریقا) در شهر تهران واقع شده است؛ محله‌ای که برخی آن را به درستی، مهم‌ترین و کلیدی‌ترین منطقه‌ی تجاری‌اداری پایتخت ایران توصیف می‌کنند.

رستورانی امن و آرام برای آن دسته از افراد خاصی که در جست‌وجوی تجربه‌ای واقعی از کیفیت خوراک و دیدار در تراز و طبقه‌ی اجتماعی والا هستند.

 

چرا نوول‌لانژ؟

واژه‌ی فرانسوی «نووِل» در ترکیب نام این مجموعه برآمده از سبکی تمام‌عیار در مهمان‌نوازی‌ست؛ سیاقی با عنوانِ «نوول‌کوزین» که با تأکید بر کیفیت و جذابیت در شیوه‌ی ارائه‌ی غذا طراحی شده است. نوول‌کوزین در واقع نوعی خدمات رستورانی‌ست که با در نظر گرفتن سلامت مواد غذایی، حفظ کیفیت مواد اولیه‌ی خوراک و ظرافت و زیبایی در ارائه‌ی آن شناخته می‌شود. تمامی غذاهایی «نوول‌لانژ» با دقت و ظرافت تمام، بدون چربی و با استفاده از مواد اولیه‌ی کاملاً سالم تهیه و ارائه می‌شوند. اینجا فقط یک «رستوران» نیست بلکه یک «لانژ» به معنای حقیقی کلمه است؛ برساخته‌ای از اصالت و کیفیت و پاس‌بانی سلامت جان و تن مشتریانش...

 

نوول‌لانژ چگونه شکل گرفت؟

جردن، این محله‌ی پُرهیاهو و پُرتکاپوی پایتخت، همواره چنان سرشار از نور و نئون رستوران‌ها، فست‌فودها و مغازه‌های رنگ‌به‌رنگ تجاری بوده که ساکنان تهران بزرگ را از نقاط مختلف شهر به سمت خود کشانده است اما گویی در تمامی این سال‌ها جای خالی یک مکان، مکانی فراتر از رستوران‌های تکراری و ملال‌آور همیشگی در این خیابان شش کیلومتریِ جذاب احساس می‌شد. فقدان فضایی امن و آرامش‌بخش برای گرد هم آمدن؛ برای قرارها و نشست‌ها و دورهمی‌های مهم باشندگان تجارت و الیت‌های جامعه موجب شد تا ایده‌ی نوول‌لانژ متجلی شود.

نوول‌لانژ، رخ‌دادی فراتر از بودهای همیشه‌ی منطقه‌ی تجاری جردن است؛

رستورانی به مثابه یک بیزنس‌هاب با سطح و معیارهای جهانی و هم‌سنگ با سلیقه و نیاز مخاطبان کلاس +A.

رستوران نوول‌لانژ در مردادماه ۱۴۰۰ خورشیدی با هدف ارائه‌ی خدمات ویژه‌ی مهمان‌نوازی به صاحبان کسب‌وکار و افراد الیت جامعه پایه‌ریزی شد تا مأوایی باشد برای آسودن و خلق تجربه‌ی لذت‌بخش لحظه‌های متفاوتِ با هم بودن؛ رستورانی با مساحت حدود ۳۰۰ مترمربع و ظرفیت بیش از ۸۰ صندلی برای پذیرایی از آنان که منزلت کیفیت را خوب می‌دانند.

2

چه کسانی نوول‌لانژ را انتخاب می‌کنند؟

پاسخ به این پرسش بسیار ساده است؛ وقتی درباره‌ی کیفیت، آرامش، حریم خصوصی و اصالت حرف می‌زنیم، پُر واضح است که مخاطبان نوول‌لانژ افرادی هستند که برای این مفاهیم ارزش ویژه‌ای قائل‌اند:

  • مخاطبان اصلی نوول‌لانژ، رستوران‌گردی، عادت دائمی‌شان نیست؛ جمعیت برگزیده‌ای از جامعه‌اند که آرامش و احترام و کیفیت را یک‌جا طلب می‌کنند.
  • نوول‌لانژ جایی‌ست برای افرادی که بر حفظ حریم خصوصی‌شان در فضایی عمومی تأکید دارند و خوب می‌دانند که اینجا همه چیز در خدمت آسایش و حفظ آرامش مخاطب است.
  • نوول‌لانژ برای کسانی جذاب و مطلوب است که در جست‌وجوی تجربه‌ی غذای سالم و باکیفیت، تمام خیابان‌های این شهر را زیر پا گذاشته‌اند. این افراد خوب می‌دانند که گرد هم آوردن یکی از بهترین شف‌های دنیا، بهترین آشپزها، سالم‌ترین و باکیفیت‌ترین غذاها و بهترین مزه‌ها زیر یک سقف، کار چندان ساده‌ای نیست.

هدف نوول لانژ ، تبدیل شدن به بهترین رستوران تهران است!

 

وجه تمایزهای نوول‌لانژ با مجموعه‌های پذیرایی مشابه دیگر چیست؟

نوول‌لانژ تجربه‌ای اصیل، مانا و متفاوت از مهمان‌نوازی را برای افراد برگزیده‌ی جامعه خلق می‌کند.

خدمات رستوران نوول‌لانژ بر پایه‌ی چهار اصل کلیدیِ کیفیت غذا، ظرافت در ارائه، مهمان‌نوازی و احترام به مخاطب و توجه به سلامت روح و بدن مشتریانش بنا شده است.

نوول‌لانژ تلاش می‌کند تا با تلفیق هنر آشپزی، شیوه‌ی ارائه‌ی خدمات و احترام به مخاطبان خود، ارزش‌آفرین باشد و غذایی را به مخاطب خود عرضه کند که جز حس چشایی، حواس دیگر او را نیز درگیر کند.

مشتریان و مخاطبان نوول‌لانژ با حضور در فضایی صمیمی، حس خوب احترام، طعم غذایی سالم و مطلوب و نیز کیفیت متفاوتی از مهمان‌نوازی را تجربه می‌کنند و با لبخند رضایت از محیط رستوران خارج می‌شوند.

نوول‌لانژ کجاست؟

خیابان آفریقا یا همان بلوار نلسون ماندلای امروز، یکی از شناخته‌شده‌ترین خیابان‌های شمال شهر تهران است؛ محله‌ای که همچنان در میان مردم به نام جردن شناخته می‌شود.

رستوران «نوول‌لانژ» در محله‌ی جردن و در خیابان «آرش» قرار گرفته است؛ مسیرهای دسترسی به این مکان بدین ترتیب است:

  • از بزرگراه مدرس به سمت جنوب
  • از خیابان جردن به سمت شمال
  • از خیابان جردن به سمت جنوب
  • و از سمت خیابان ولیعصر از طریق بلوار اسفندیار (غرب به شرق)

وجود مسیرها و دسترسی‌های شهری مناسب، ده‌ها برج و ساختمان تجاری‌اداری، ۱۷ سفارتخانه و نیز دفاتر مرکزی ده‌ها شرکت تجاری مهم داخلی و بین‌المللی در محدوده‌ی جردن موجب می‌شود تا موقعیت مکانی «نوول‌لانژ» به‌عنوان بستری بسیار حائز اهمیت برای معاشرت بیزنس‌من‌ها، بیزنس‌وُمن‌ها و به‌طور کلی صاحبان کسب‌وکارهای مهم و اثرگذار پایتخت تلقی شود.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها