`
شمانیوز
شما نیوز

رپرتاژ آگهی

چرم سرنوشت سازی که دنیای من را عوض کرد

ثروتمند شدن مسیری سخت و پر از فراز و نشیب است اما جازه ندهید هیچ احساس دلسردی شما را شکار کند، اینگونه در پایان موفقیت از آن شماست. من نیز تمام تلاش خود را انجام دادم تا نا امیدی در من به وجود نیاید و بتوانم به هدف خود برسم. در لین مسیر به دلیل نداشتن پول کافی گاهی مردد می شدم اما از زمانی که با تجارت نوین آشنا شدم و با پول مشتری اقدام به کسب و کار کردم توانستم در حوزه ی چرم به یک ثروت باورنکردنی برسم.

چرم سرنوشت سازی که دنیای من را عوض کرد

چرم گاومیش اصل

چرم سبک چرمی که از پوست گوسفند، بز، بزغاله و بره به دست می آید چرم سبک نام دارد و از نظر کیفیت درجات مختلفی دارد از چرم کیفیت پایین برای آستری لباس استفاده می شود. چرم گاومیش اصل بسیار نازک است و باید در نگهداری از آن دقت بیشتری کرد.

چرم نیمه سنگین این نمونه چرم از پوست حیواناتی مانند کروکدیل و چرم شترمرغ به دست می آید.و به همین دلیل بسیار نایاب و گرانتر است.

چرم سنگین این نمونه چرم  خوب از پوست حیواناتی از جمله گاو، گوساله، شترو گاومیش به دست می آید و بیشترین استفاده برای تولید محصولات چرمی با استفاده از این نوع پوست است و نسبت به دیگر انواع چرم مقاومت بسیار خوبی دارد .و از نظر زیبایی چرم زیبایی به حساب می آید.

 

 

چرم طبیعی در بازار تهران

چرم گیاهی در  دباغی چرم گیاهی تا جای ممکن از موادطبیعی و رنگهای گیاهی و در کل از مواد غیر شیمیایی استفاده می شود. این نوع دباغی از بهترین نوع دباغی است زیرا به دلیل استفاده از مواد طبیعی به پوست انسان آسیب نمی زند. در چرم طبیعی در بازار تهران میتوان در حکاکی استفاده کرد این چرم اگر در معرض آب قرار بگیرد بیرنگ می شود و حالت چروک به خود می گیرد. چرم مراکشی چرم مراکشی چرمی است که نرم و لطیف است اما در عین حال بسیار مقاوم و بادوام است.

در گذشته از این نوع چرم برای جلد کتاب استفاده می شد اما امروزه در ساخت کیف دستی استفاده می شود. چرم اسپانیایی این چرم نوعی از چرم مراکشی است که از پوست اسب بسیار مرغوب تولید می شود.

 

 

آراد برندینگ

 

چرم طبیعی برای مبل

امروزه چرم طبیعی برای مبل محکم و هم چنین تنها چرمی است که در برابر آب مقاوم است و برای ساختن کفشهای مردانه ازآن استفاده می شود. چرم روسی این نوع چرم اولین بار در روسیه تهیه شد و چون برای پرداخت پوست از پوست نوعی درخت استفاده می کنند بوی بسیار مطلوبی دارد.

از این چرم برای ساخت جلد کتاب و چمدان استافده می شود و امروزه علاوه بر روسیه در بسیاری از کشورهای دیگر جهان تولید می شود.

 

 

آراد برندینگ

 

* این مطلب رپرتاژ آگهی میباشد و سایت شمانیوز هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها