`
شمانیوز
شما نیوز

رپرتاژ آگهی

گردو برای من پلی بود از فقر به ثروت

همیشه در حال کارکردن بودم تا زندگی ام را سامان بدهم اما موفق نبودم. در کتابی مطلبی درباره تجارت و راه کوتاه رسیدن به ثروت نوشته بود. بعد از مطالعه کتاب متوجه شدم که تجارت راه آسانی برای پولدار شدن است و تصمیم گرفتم به حوزه تجارت قدم بگذارم. تجارت برای من پلی به سوی ثروت بود. من میخواهم به شما محصولی معرفی کنم که خودم با تجارت آن پولدار شدم.

گردو برای من پلی بود از فقر به ثروت

گردو در ترکیه

گردو در ترکیه به صورت مغز گردو و با پوست عرضه می شود. مغز گردو برای مصارف آشپزی و شیرینی پزی و به منظور استفاده در آجیل ها خرید و فروش می شوند. گردو از انواع خشکبار است که مصارف زیادی دارد. خواص و چربی بالای این مغز باعث شده تا طرفداران زیادی داشته باشد. گردو برای آشپزی و مصارف قنادی آسیاب و یا خرد می شوند. گردو در ترکیه به صورت بسته بندی های کوچک و بزرگ عرضه می شود، مشخصه گردوی ممتاز چرب بودن، سفید بودن مغز و نازک بودن پوست ان است.

 

گردو خشک درجه یک

قیمت گردو خشک درجه یک نسبت به گردو های دیگر با صرفه تر می باشد و به دلیل خواص بالایی که دارد طرفداران زیادی هم دارد. گردو خشک درجه یک از خشکبار پرخاصیت در ایران می باشد و شما می توانید از این مغز در آجیل های خود استفاده نمایید این گردو را وقتی میوه آن تازه هست خشک می کنند و وقتی خشک می شود به دلیل تازه بودن آن از خواص بیشتری برخوردار می باشد. مغز این گردو علاوه بر اسم آن که خشک است به صورت تازه و ترد می باشد و به همین دلیل است که از کوچک و بزرگ را به خود جذب کرده است. از شاخصه های دیگر این گردو این است که دارای طعمی بی نظیر می باشد و بهترین گردو در میان انواع دیگر گردو می باشد. همچنین گردویی مرغوب می باشد که دارای مشخصه ای به عنوان چرب بودن باشد.

 

آراد برندینگ

 

گردو مغز شده

مغز انسان شبیه به مغز گردو است، گردو غذای مغز است. درمان بسیاری از بیماری ها با مصرف گردو مغز شده به علت داشتن منبع مفیدی از چربی فیبر و پروتئین در برنامه غذایی گنجانده شده است. گردو به صورت خام و هم بو داده استفاده می شود و سرشار از منگنزو مس و منیزیم و فسفر و ویتامین های B6  ،C ،E و آهن است. یکی از بهترین و خوشمزه ترین آجیل ایرانی مغز گردو است. و طرفداران زیادی در بین سایر خشکبار جهان دارد. گردو نه تنها خواص دارویی دارد بلکه در همه جا از این آجیل خوشمزه استفاده می شود

 

آراد برندینگ

 

* این مطلب رپرتاژ آگهی میباشد و سایت شمانیوز هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها