`
شمانیوز
شما نیوز

رپرتاژ آگهی

مشورت کردم و به ثروتی که میخواستم رسیدم

من هیچگاه درباره کارهایم با کسی مشورت نمیکردم. وضع مالی خوبی نداشتم و به خاطر رسیدن به آرزویم و ثروتمند شدن با دوستانم مشورت کردم. آن ها تجارت را به من پیشنهاد کردند. در حال حاضر یک فرد ثروتمند و موفق هستم. میخواهم شما هم به پول و آرزوهایتان برسید. برای همین در این مقاله محصولی را برای تجارت معرفی میکنم.

مشورت کردم و به ثروتی که میخواستم رسیدم

لنت ترمز ایران خودرو

لنت ترمز ایران خودرو یکی از محصولات داخلی است، باید این سیستم برای مصرف کننده بسیار کارآمد باشد. لنت ترمز باید یک محصول مرغوب باشد که در سیستم رانندگی برای رانندگان مشکل ایجاد نکند. لنت ترمز یکی از مهمترین بخش های خودرو و همینطور سیستم ترمزگیری می باشد. کارخانه های لنت سازی برای لنت های جلو و عقب تمایز قائل نبوده چون سیستم ترمز گیری در هر دو چرخ خودرو مهم است. پر مصرف ترین لنت ها چرخ جلو بوده چون اصطکاک بیشتری را دارد . طول عمر لنت ها بستگی به برند آن دارد، چون مواد مصرفی در هر برند متفاوت است. لنت ترمز ایران خودرو به دلیل مواد مصرفی با کیفیت طول عمر زیادی دارد.

 

 

لنت ترمز امکو ساینا

لنت ترمز امکو ساینا در مدل ها و برند های زیادی تولید می شود و شما با مراجعه به فروشگاه های عرضه این محصولات می توانید مدل ها را مشاهده کرده و لنت ترمز مورد نظرتان را خریداری کنید. هنگامی که ترمز را فشار می دهید و صدای ناهنجاری به گوش تان می رسد، این امکان وجود دارد که لنت ترمز آسیب دیده باشد و شما باید لنت ترمز خودرو را تعویض کنید. مقدار طول عمر لنت ترمز ساینا مشخص نیست، این مورد به مدت عمر دیسک ها، نوع رانندگی کردن شما و محل رفت و آمد شما بستگی دارد.

 

 

آراد برندینگ

 

لنت ترمز آردی

لنت ترمز آردی یکی از بهترین لنت ها در ایران است. این نوع لنت ها در مقایسه با لنت های ال نود و 206 رقابت جدی ایجاد کرده و شما میتوانید انتخاب این نوع دمحصول را در نظر داشته باشید. لنت ترمز یکی از قطعات پر مصرف ماشین است که باید رانندگان آن را به موقع عوض کنند، که در سیستم رانندگی اختلال ایجاد نکند. متاسفانه اکثر رانندگان وقتی به فکر عوض کردن لنت ترمز میافتند که لنت ساییده شده و به سر صدا میافتد. لنت ها با کیفیت نسبت به لنت های بی کیفیت دیر تر دچار ساییدگی شده، و برای رانندگان به صرفه تر است. توصیه میشود در لنت های جلو خودرو از لنت های با کیفیت استفاده شود،که ساییدگی در این چرخ ها بیشتر است.

 

 

آراد برندینگ

 

* این مطلب رپرتاژ آگهی میباشد و سایت شمانیوز هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها