`
شمانیوز
شما نیوز

رپرتاژ آگهی

با اسید فقر را سوزاندم و پولدار شدم

از وقتی که یادم می آید پولدار نبودم و زندگی سختی داشتم. یک روز تصمیم گرفتم به نداشته هایم توجه نکنم و روی داشته هایم متمرکز شوم. من به دنبال یک کار خوب میگشتم که درآمد بالایی داشته باشد. زمانی که با تجارت آشنا شدم فهمیدم که تجارت راه آسان و کوتاه رسیدن به ثروت است. من با یک محصول عالی تجارت را شروع کردم و الان تاجر موفقی هستم. این محصول را به شما معرفی میکنم.

با اسید فقر را سوزاندم و پولدار شدم

اسید سولفوریک کشاورزی

اسید سولفوریک کشاورزی یک محصول  بسیار عالی در صنعت کشاورزی است چرا که با گذشت زمان و افزایش جمعیت نیاز به محصولات کشاورزی هر روز بیشتر می شود و باید به دنبال راهی بود تا همیشه این محصولات در دسترس باشند. برای این کار می توان از کودهای شیمیایی متنوع در حالتها و مقادیر مختلف استفاده کرد تا گیاهان سریعتر رشد کنند. به همین منظور یکی از کارهایی که می توان انجام داد، محلول پاشی اسید سولفوریک به گیاهان است که البته با توجه به شرایط این اسید می بایست قبل از مصرف با یک کارشناس کشاورزی صحبت کنید و از او مشاوره دریافت کنید.

 

 

اسید سولفوریک مس سرچشمه

اسید سولفوریک مس سرچشمه با خلوص 98 درصد شفاف به شکل حواله به فروش می رسد و می توانید از قیمت ارزان آن برخوردار شوید.  

کشور جمهوری اسلامی ایران با توجه به صنایع متعددی که دارد، به عنوان کشور صنعتی محسوب می شود. این موضوع را می توان از دید تولید اسید سولفوریک صنعتی بررسی کرد، چون هر کشوری که از H2SO4 بیشتر مصرف کند؛ نشان دهنده قدرت صنعتی و اقتصادی است. به همین جهت، کارخانه های متعددی با ظرفیت قابل قبول در چند سال اخیر و در چند شهر به بهره برداری رسیدند که یکی از آنان در شهرستان رفسنجان؛ راه اندازی شد. کارخانه اسید سولفوریک مس سرچشمه در اواخر دهه نود با ظرفیتی بالغ بر 610 هزار تن به بهره برداری رسید و موجبات اشتغال چندین نیرو بومی منطقه را فراهم ساخت.

 

 

آراد برندینگ

 

اسید سولفولیک صنعتی

اسید سولفوریک صنعتی که با نام اسید سولوفوریک ۹۸ درصد نیز شناخته می شود در دو نوع مایع و پودری تولید و عرضه می شود. این اسید یک نوع اسید قوی و جزو اسیدهای بسیار خورنده و معدنی است که قابل حل در آب مقطر می باشد. این نوع اسید پایداری بسیار زیادی داشته و به راحتی قابل نگهداری می باشد. همان طور که گفته شد این نوع اسید به هیچ عنوان رنگ نداشته و به راحتی در آب حل می شود.  اسید سولفوریک از پر مصرف ترین مواد شیمیایی مصرفی در صنایع مختلف است.

 

 

آراد برندینگ

 

* این مطلب رپرتاژ آگهی میباشد و سایت شمانیوز هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها