`
شمانیوز
شما نیوز

رپرتاژ آگهی

دانلود سریال سقوط قسمت هشتم نسخه کامل با لینک مستقیم

در این تاپیک مشاهده می کنید: دانلود قسمت هشتم سریال سقوط، قسمت دوم رهایم کن، قسمت ششم سریال سرگیجه، قسمت 48 جیران و قسمت 17 پوست شیر! البته فیلم های جدید بخارست و ملاقات خصوصی نیز آماده پخش هستند که لینک دانلود قانونی این عناوین را هم شما می توانید در این مقاله دریافت کنید! ما به شما در این جا یک سایت جامع و کامل را پیشنهاد می کنیم که همه فیلم و سریال های روز ایران و جهان به علاوه آخرین اخبار سینمایی را پوشش می دهد.

دانلود سریال سقوط قسمت هشتم نسخه کامل با لینک مستقیم

 

  • قسمت 8 سریال سقوط!

 

سریال سقوط – Soghoot محصول سال 1401 که از 14 دی 1401 در شبکه نمایش خانگی آغاز به پخش کرد، به تهیه کنندگی: محمد منصوری، نویسندگی: اعظم بهروز و کارگردانی مشترک: سجاد پهلوان زاده و محمدحسین مهدویان تهیه و تولید شده است. این سریال همینک در وبسایت کول دانلود، آماده جهت دانلود و یا تماشا می باشد.

 

  • شما می توانید قسمت 8 سریال سقوط و همچنین سایر قسمت های این سریال را از لینک زیر، تماشا و یا دانلود کنید:

 

 

چه بازیگرانی در سقوط حضور دارند؟

الناز ملک (آیسان) , سجاد بابابی (ژاکان) , پدرام شریفی , حمید فرخ نژاد, وحید آقاپور و عباس جمشیدی فر در این سریال حضور دارند.

 

موضوع و خط داستانی سریال سقوط درباره چه چیزی ست؟

داستان سقوط درباره یک درام عاشقانه کردی است. بخش هایی از این سریال در شهر سقز در استان کردستان ایران و بخش هایی در اطراف آنتالیای ترکیه فیلمبرداری شد. گفته می شود که محمدحسین مهدویان و سجاد پهلوان زاده به گونه مشترک، کارگردانی این اثر را بر عهده دارند! سریال سقوط یک داستان عاشقانه را بر بستر یک رخداد سیاسی و جاسوسی روایت می کند . سرگردی در کردستان (حمید فرخ نژاد) به همراهی دستیارش (سجاد بابایی) ماموریت دارد تا دختری را (الناز ملک) که دل در گروی عشق همکلاسی اش (پدرام شریفی) دارد از اسارت داعشی ها نجات دهد! پیوند عاشقانه آیسان و ژاکان در عبور از روزهای سخت آغازین زندگی مشترک شان، جانی دوباره می گیرد. آن ها برای آبیاری درخت عشق شان راهی ماه عسل می شوند… سفری که پایان اش تاریکی است.

 

سریال سقوط چندشنبه ها و در چه سایتی پخش می شود؟

سریال سقوط ساعت 08:00 چهارشنبه هر هفته در سایت کول دانلود CoolDl.net پخش می شود که شما می توانید آن را با کیفیت بلوری از این سایت دانلود و تماشا کنید!

 

  • قسمت 6 سریال سرگیجه

 

سریال سرگیجه – Sargijeh محصول سال 1401 که از 26 دی ماه 1401 به وسیله وبسایت کول دانلود در شبکه نمایش خانگی پخش شد، به تهیه کنندگی: مهدی بدرلو، نویسندگی: محمد منعم و کارگردانی: بهرنگ توفیقی تولید و ساخته شده است. این سریال که در سکوت کامل خبری مراحل ساخت را سپری کرده بود، بدون تبلیغات و اخبار از پیش تعیین شده، به یک باره آغاز به پخش کرد. جهت دانلود و یا تماشای این سریال می توانید به وبسایت کول دانلود، از طریق لینک هایی که در ادامه می آید، مراجعه کنید.

دانلود فیلم

  • شما می توانید قسمت 6 سریال سرگیجه و همچنین سایر قسمت های این سریال زیبا و پرطرفدار را از لینک زیر، تماشا و یا دانلود کنید:

 

 

چه بازیگرانی در سرگیجه حضور دارند؟

رعنا آزادی ور , شبنم مقدمی , علی عمرانی , مهراوه شریفی نیا , هادی حجازی فر ,هومن سیدی , پیام دهکردی, ژرژ هاشم زاده, فرید سجادی حسینی، عرفان ناصری، مریم شیرازی با معرفی میلاد معیری، شایسته سجادی در این سریال به هنرآفرینی پرداخته اند.

 

موضوع و خط داستانی سریال سرگیجه درباره چه چیزی ست؟

پیمان (حامد بهداد) پس از یک سوتفاهم خانوادگی با کامران (هادی حجازی فر) درگیر می شود. درگیری که اگرچه به واسطه وکیل شرکت یعنی فریبا (رعنا آزادی ور) بوده است، ولی داستان را به سمت و سویی دیگر می برد که بی بازگشت است. گمان ها به این سمت می رود که پیمان کامران را کشته. ماجرایی که شاید به قیمت زندگی پیمان تمام شود.

 

در قسمت های پیشین سرگیجه چه گذشت؟

در قسمت چهارم سریال سرگیجه دیدیم که فریبا به بهانه گم شدن کیفش برای پیگیری مساله دوربین های مدار بسته به دفتر پارکینگ مراجعه کرده است اما با جواب رد مامورین حفاظتی آن جا روبرو می شود و این نشان دهنده این است که واقعا فیلم آن شب دزدیده شده است.

قسمت پنجم از سریال سر گیجه در حالی آغاز می‌شود که ما باز نگاهی به گذشته داریم:فریبا با برگزاری یه مهمانی قصد دارد دو خبر کاملا متفاوت و متناقض را به پیمان برساند. فریبا در حالی که اشک می ریزد و لباس مشکی پوشیده است حامل خبر فوت مادر پیمان است و در عین حال در اوج غم و اندوه پیمان خبر پدر شدنش را نیز اعلام می‌کند و پیمان را با دو حس و حال متغیر درگیر و رو به رو می کند. در ادامه ماجرا و در قسمت قبل شاهد بودیم که بدیع(مامور رسیدگی به پرونده )فریبا را به اداره ی آگاهی احضار می‌کند و با گذاشتن عکس های دو نفره اش به همراه کامران در تیررس نگاهش نظاره گر واکنش فریبا است. فریبا در بازجویی خود اشاره ای به دیدار با کامران نمی کند و فقط به اینکه کامران در تماسی تلفنی به او گفته است که مورد تهدید عده ای ناشناس قرار گرفته که اگر ماجرای بیت کوین ها را پیگیری کند آبرویش رو خواهند برد بسنده می‌کند. فریبا با حالی دگرگون و آشفته اداره ی آگاهی را ترک می‌کند ولی ارسال عکسی که جنازه کامران را نشان می‌دهد او را بیشتر منقلب می‌کند و سراسیمه خود را به پیمان می رساند شاید با همفکری یکدیگر به راه حلی دست پیدا کنند. مولودی(دختر کامران)طبق سفارش پیمان به اتاق پدرش می‌رود و با برداشتن لپ تاپ و تلاش شان برای باز کردن آن و رسیدن به برنامه ی GPS در نهایت به این نتیجه می رسند که دستگاه حدود یک هفته پیش در هتلی که محل دیدارش با فریبا بوده فعال و بعد از آن از کار افتاده است. بدیع در ادامه ی پیگیری هایش این بار سراغ منزل کامران رفته است و از صحبت های پریسا(همسر کامران )متوجه می‌شود که پیمان نیز برای بررسی اتاق کامران به آنجا مراجعه کرده و لپ تاپ نیز به وسیله ی ملودی از اتاق پدرش خارج شده است. پیمان در شرایطی پریشان و بهم ریخته علاوه بر پذیرش مسبب بودن اتفاقی که برای کامران رخ داده باید بار ضرر هنگفتی که به شرکت وارد شده را نیز تحمل کند. بهرام که از دوستان و شرکای کامران و پیمان است در تماسی تلفنی مشکوک با شخصی که با او در حال گفتگو است این ذهنیت را به ببینده القا می‌کند که شاید کامران زنده است و با بهرام همدست و در حال تبانی هستند. خانم سپهری که مشاور حقوقی شرکت است نیز در این اثنا با ارتباط پنهانی و مخفیانه ی خود با رامین رستگار که از اشخاص اخراج شده از شرکت است و درز اخبار و اطلاعات شرکت به او در لیست افراد مظنون قرار میگیرد و معلوم نیست به همراه رستگار چه قصد و نیتی را دنبال می کنند. در سکانس پایانی این قسمت بهرام در تماسی تلفنی با پیمان نشان می‌دهد که حامل خبر و اتفاق ناگواری است. باید در قسمت بعد دید آیا این یک نقشه و دسیسه است یا خیر. برای رسیدن به پاسخ این پرسش ها، شما را دعوت به تماشای قسمت ششم سرگیجه می کنیم. توصیه اکید داریم که حتما و قطعا قسمت 6 سریال سرگیجه را از دست ندهید.

حال باید دید که در قسمت ششم سرگیجه چه اتفاقاتی خواهد افتاد. شما را دعوت به تماشای اپیزود 6 سرگیجه از سایت کول دانلود و از طریق لینکی که در بالاتر ذکر شد، می کنیم.

 

سریال سرگیجه چندشنبه ها و در چه سایتی پخش می شود؟

سریال سرگیجه ساعت 20:00 دوشنبه هر هفته در سایت کول دانلود CoolDl.net پخش می شود که شما می توانید آن را با کیفیت بلوری از این سایت دانلود و تماشا کنید!

 

  • قسمت 48 سریال جیران

 

سریال جیران جدیدترین اثر حسن فتحی است که از بهمن ماه آغاز به پخش کرد. این سریال در ژانر عاشقانه/تاریخی و با حضور جمعی از بهترین و مشهورترین بازیگران ایرانی ساخته شده است. به گفته منتقدین، جیران در ادامه عاشقانه های دیگر حسن فتحی یعنی مدار صفر درجه، شب دهم، میوه ممنوعه و شهرزاد بوده است و بنابراین پیش بینی می شود که یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین سریال های امسال باشد. تا این جا واکنش ها بسیار متفاوت بوده است. برخی از منتقدین تاکید بر تکراری بودن و عدم خلق فضای تازه از حسن فتحی داشتند و برخی دیگر نیز قلم به تحسین این اثر زده اند. در هر حال، همانند همیشه بهترین قاضی، بینندگان و مخاطبین هستند کا باید نظر خود را اعلام کنند.

دانلود فیلم

  • شما می توانید قسمت 48 و همچنین سایر قسمت های سریال جذاب جیران را از لینک زیر، تماشا و یا دانلود کنید:

 

 

موضوع سریال جیران درباره چه چیزی است؟

زنهار که طراز و طریقت گم شده و مجاز و حقیقت به هم آمیخته. سهم رعیت کابوس است و سهم سلطان تخت طاووس. کجاست تدبیر کریم‌خان که تاج شاهی پس بگیرد از ما ندانم‌کارها؟ کجاست شمشیر نادر که انتقام بکشد از ما خراب‌کارها؟ مملکت آشفته است و امیرکبیر در گور خفته است. هر نامی آبستن ننگ است و هر صلحی آبستن جنگ. آدمیزاد قبله عالم هم که باشد پناه می‌ خواهد. قلعه ‌ای می‌خواهد که جان ‌پناهش باشد. برای اولاد آدم هیچ قلعه ‌ای محکم‌تر از عشق نیست. بدهید همه ‌جا جار بزنند که: ایهالناس! دیروز در حوالی تجریش پادشاه شما عاشق شد… ناصرالدین شاه جوان، به تازگی فرمان قتل صدراعظم محبوبش امیرکبیر را صادر کرده و دربار و حرم و دولت و مملکت دستخوش تحولات مهمی شده اند. در همین زمان و در روستای کوهسار تجریش، خدیجه دختر محمدعلی نجار، عشق شورانگیز جوانی به نام سیاوش را در سینه پنهان کرده است.

 

چه هنرپیشه هایی در جیران حضور دارند؟

امیر جعفری , امیرحسین فتحی , بابک حمیدیان , بهرام رادان , پریناز ایزدیار , رعنا آزادی ور , گلاره عباسی , مریلا زارعی , الهام نامی , پاشا جمالی , رویا تیموریان , ستاره پسیانی , سمیرا حسن پور , غزل شاکری , مهدی پاکدل , نهال دشتی , هومن برق نورد , کتانه افشاری نژاد، مرتضی اسماعیل کاشی، مهدی کوشکی، فاطمه مسعودی‌فر،بهناز نازی، غلامرضا نیکخواه، سیاوش چراغی‌پور، محمد شیری، حمیدرضا نعیمی، رضا جهانی، سینا رازانی، بهنام شرفی، انوش معظمی، حسن موذنی، نسرین نکیسا، محمد مژدهی، عباس توفیقی، فرشید صمدی پور، عباس ظفری، راستین عزیزپور، علی اشمند، پرویز بزرگی، رضا داودوندی

 

  • قسمت 17 سریال پوست شیر!

 

سریال پوست شیر – Pooste Shir  محصول سال 1401-1400 به تهیه کنندگی نوید محمودی و کارگردانی جمشید محمودی از جمله سریال های موفق امسال بود که از چند هفته پیش در وبسایت کول دانلود، آغاز به پخش کرد. فصل اول این سریال که حدود 5 هفته پیش با پخش قسمت 8 به پایان رسیده بود، با یک فصل 8 قسمتی دیگر در قالب فصل دوم از این هفته منتشر می شود. شایان توجه است که پوست شیر در نهایت در طی سه فصل 8 قسمتی در سایت کول دانلود پخش خواهد شد. این که بین فصل 2 و 3 نیز وقفه ای رخ خواهد داد یا نه، هنوز به طور قطع مشخص نشده است ولی با توجه به این که ساخت و تولید این سریال همچنان در حال انجام است و به پایان نرسیده است، می توان این گونه نتیجه گیری کرد که علاقمندان و مخاطبان برای تماشای فصل سوم نیز باید چند هفته ای را منتظر بمانند. در هر حال فعلا بهتر است که به تماشای فصل دوم یا همان قسمت نهم پوست شیر بنشینیم. کول دانلود بستری امن، مطمین و سهل الوصول برای این کار را فراهم کرده است. توصیه می کنیم که حتما از این وبسایت بازدید به عمل بیاورید.

دانلود فیلم

  • شما می توانید قسمت 17 و همچنین سایر قسمت های سریال جذاب و بسیار تماشایی پوست شیر را از لینک زیر، تماشا و یا دانلود کنید:

 

 

هنرپیشه های سریال پوست شیر چه کسانی هستند؟

شهاب حسینی، پردیس احمدیه، هادی حجازی‌ فر، پانته‌ آ بهرام، بابک کریمی , بانیپال شومون , مهرداد صدیقیان , نیلوفر کوخانی ، علیرضا کمالی ، علی اوسیوند ، احسان امانی ، بهزاد خلج در سریال پوست شیر بازی کرده اند!

 

داستان و موضوع پوست شیر حول چه محوری است؟

نعیم که پانزده سال زندان را به عشق دیدن دخترش تاب آورده پس از رهایی، برای دیدار با او دچار بحرانی بزرگ می‌شود. این سریال که داستان یک پلیس آگاهی را با بازی شهاب حسینی روایت می کند در ژانر درام ملتهب ساخته شده است.

 

سریال پوست شیر چندشنبه ها و در چه سایتی پخش می شود؟

سریال پوست شیر ساعت 08:00 چهارشنبه هر هفته در سایت کول دانلود CoolDl.net پخش می شود که شما می توانید آن را با کیفیت بلوری از این سایت دانلود و تماشا کنید!

 

  • قسمت 2 سریال رهایم کن

 

سریال رهایم کن Rahayam kon محصول 1401 به تهیه کنندگی: مجید مولایی و کارگردانی: شهرام شاه حسینی برای پخش در اسپندماه 1401 از سایت کول دانلود در نظر گرفته شده است.

سریال جدید کارگردان میخواهم زنده بمانم احتمالا یکی از مهم ترین سریال های امسال خواهد بود. داستان سریال «رهایم کن» در دهه پنجاه خورشیدی خواهد گذشت و … نام این سریال که در آغاز طوطیا نام داشت، به «رهایم کن» تغییر پیدا کرده است. این نام در حالی برای سریال جدید شاه حسینی انتخاب شده که در سال ۱۳۹۷ سریالی با عنوانی شبیه به این به کارگردانی محمد مهدی عسگرپور برای پخش از شبکه سه تولید شده بود.

 

دانلود فیلم

  • شما می توانید قسمت 2 سریال رهایم کن و همچنین سایر قسمت های این درام زیبا را از لینک زیر، تماشا و یا دانلود کنید:

 

 

چه بازیگرانی در رهایم کن حضور دارند؟

آزاده صمدی , بابک کریمی , حسن معجونی , محسن تنابنده , مهدی حسینی نیا , هدی زین العابدین , هوتن شکیبا , یوسف تیموری , مونا احمدی، مایده تهماسبی، شهرام قایدی، رابعه مدنی و محمدصادق میرمحمدی

 

موضوع و خط داستانی سریال رهایم کن درباره چه چیزی ست؟

«هاتف» و «حاتم» دو برادر از یک خانواده سرشناس ساکن سیاهرود هستند. حاتم پسر ارشد خانواده دلداده پرستار بچه اش، «مارال» است. در حالی که هنوز ابهامات زیادی در رابطه با سرنوشت زن سابقش در میان اهالی سیاهرود وجود دارد. مارال می فهمد جان برادرش در خطر است. حاتم در پی کمک به مارال و پیگیری ماجرا متوجه می شود داستان برادر او به برادر کوچک خودش هاتف که چند سالی است به تهران مهاجرت کرده، گره خورده است. با بازگشت هاتف به سیاهرود، دو برادر درگیر موقعیت پیچیده عاشقانه ای می شوند که خروج از آن ممکن است آن ها را تا مرزهای غریبی از عشق و نفرت بکشاند…

 

در قسمت های پیشین رهایم کن چه دیدیم؟

نائب خان صاحب معدنی بزرگ و از خان ها و بزرگ زادگان در روستایی سر سبز و زیباست، فرزند ارشد و بزرگش حاتم(با بازی محسن تنابنده) صاحب همسر و فرزندی است که از سلامت جسمی برخوردار نیست و به اوتیسم مبتلاست. در همان ابتدای سریال ما با این واقعیت رو به رو می‌شویم که همسر حاتم به دلیل خیانت و خطایی که مرتکب شده مورد خشم و غضب حاتم قرار گرفته و تمام خواهش و التماس های همسرش(با بازی آزاده صمدی) کارساز نیست و از خانه ترد می‌شود. حاتم بخاطر خطای همسرش(در حال حاضر اینگونه به نظر می رسد و در قسمت های بعد باید دید حقیقت ماجرا چه بوده)در آن محیط کوچک و روستایی مدام مورد گوشه و کنایه و حرفهای نیش دار دیگران قرار میگیرد. اما اکنون دل در گرو مارال (با بازی هدی زین العابدین )دارد،دختری که در منزل شان کار میکند. افسانه فرزند دیگر نائب خان سر پر شوری دارد دختری که عاشق خواننده ای معروف  به نام دانیال است و تمام لحظات زندگی اش را با یاد و تصاویر و گوش دادن به آهنگ های او می گذراند. نامه های بیشمار افسانه برای دانیال بالاخره روزی پاسخ داده می شود و از او را برای رفتن به کنسرتش دعوت به عمل می آید. اما این دیدار و رفتن برای او بسیار گران تمام میشود. دختری زیبا و کم سن سال که از روی سادگی و علاقه ی وافر مورد تعرض دانیال قرار میگیرد و به راحتی فریب خورده است. افسانه شکست خورده و در شوکی عمیق به خانه باز می‌گردد. اداره و مدیریت معدن بر عهده ی حاتم است،معدنی که کارگرانش در حال حفر و کار کردن متوجه وجود کهربا در دل خاک می شوند. پیدا شدن کهربا چهار دوست را در کنار یکدیگر قرار می دهد اما وجود یکی از کارگرها به نام عبدالله که با پی بردن به ماجرا قصد دارد جریان اتفاق پیش آمده را برای حاتم خان تعریف کند منجر به درگیری و کشته شدنش توسط اشخاص مورد نظر میشود. باید در قسمت بعد شاهد  پیامد های ماجراهایی باشیم که در همین ابتدای شروع سریال رخ داده اند. اینکه چه در اتفاقاتی در انتظار افسانه است؟ همسر عبدالله(کارگر کشته شده ی معدن) که به جستجوی همسرش آمده راه به جایی خواهد برد؟ کهربا های کشف شده در معدن چه خواهد شد؟ و ...

 

منبع: کول دانلود | CoolDl.Net

* این مطلب رپرتاژ آگهی میباشد و سایت شمانیوز هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها