`
شمانیوز
شما نیوز

رپرتاژ آگهی

فروش انواع بلبرینگ اصل

فروش انواع بلبرینگ اصل به عوامل مهمی بستگی دارد. پیش از اینکه در رابطه با عوامل تاثیر گذار در فروش این قطعه اطلاعات مناسبی را کسب کنید، نیاز است تا انواع و اجزای بلبرینگ را بشناسید. بلبرینگ در ابزارهای چرخشی مانند خودروها و موتورهای صنعتی استفاده می شود. علاوه بر این، در صنایع استفاده از بلبرینگ اهمیت زیادی دارد.

فروش انواع بلبرینگ اصل

فروش انواع بلبرینگ اصل به عوامل مهمی بستگی دارد. پیش از اینکه در رابطه با عوامل تاثیر گذار در فروش این قطعه اطلاعات مناسبی را کسب کنید، نیاز است تا انواع و اجزای بلبرینگ را بشناسید. بلبرینگ در ابزارهای چرخشی مانند خودروها و موتورهای صنعتی استفاده می شود. علاوه بر این، در صنایع استفاده از بلبرینگ اهمیت زیادی دارد. بلبرینگ های مختلفی با عملکرد های متفاوت در بازار وجود دارند. برخی از بلبرینگ های قابل استفاده در صنعت شامل بلبرینگ شیار عمیق، خود تنظیم، تماس زاویه ای و بلبرینگ کف گرد می شوند که هر کدام دارای ویژگی های مخصوص به خود در صنعت هستند.  برای استعلام قیمت رولبرینگ و بلبرینگ می توانید به سایت rcabearing.com مراجعه کنید.

 

 

فروش انواع بلبرینگ اصل به چه عواملی بستگی دارد؟

در سال های اخیر به دلیل حجم بسیار زیاد تقاضا برای خرید بلبرینگ و رولبرینگ، شرکت های متفرقه زیادی اقدام به فروش انواع ابزارآلات صنعتی کرده اند. برخی از بلبرینگ ها از کشورهایی مانند هند و چین وارد کشور می‌ شوند. به طور کلی استفاده از محصولات تقلبی، آسیب ‌های زیادی را به خریداران وارد می کند. به همین دلیل تشخیص بلبرینگ اصل از تقلبی نیازمند داشتن اطلاعات کافی و تخصص‌ های مناسبی است. در صورتی که در زمان خرید بلبرینگ به برخی از نکات توجه کنید می توانید از آسیب های احتمالی جلوگیری به عمل بیاورید. 

قیمت انواع بلبرینگ اصل 

در زمان خرید بلبرینگ اصلی باید به شاخص ‌های گوناگونی توجه کنید. از مهم ترین شاخص ها می توان به شرکت تولید کننده و کشوری که در آن تولید شده است، اشاره داشت. این عوامل از مهم ترین عواملی هستند که در کیفیت و شناخته شدن برند محصول تعیین کننده هستند و با در نظر گرفتن آن ها قیمت و درجه کیفی محصول مشخص می شود. شرکت های گوناگونی در تولید بلبرینگ و همچنین رولبرینگ در سطح جهانی مشغول به فعالیت هستند و معمولاً انواع بلبرینگ های اصل به واسطه این شرکت ها تولید می شوند. از مهم ترین شرکت های معتبر در زمینه تولید انواع بلبرینگ می توان به شرکت هایی مانند:

  • SKF
  • KOYO
  • NACHI
  • TIMKEN
  • FAG
  • NSK

نکته ‌ای که در زمان خرید بلبرینگ باید به آن توجه کنید این است که حتماً محصول خود را از مکان هایی خریداری نمایید که اعتبار بالایی دارند و امکان خرید بلبرینگ اصلی آن ها وجود دارد. در زمان خرید باید به قیمت بلبرینگ نیز دقت کنید. در واقع قیمت انواع بلبرینگ اصل تفاوت زیاد و اساسی با بلبرینگ های تقلبی دارد. 

 

 

فروش انواع بلبرینگ اصل

 

تهیه و خرید بلبرینگ اصلی

یکی از موارد بسیار مهم که در بلبرینگ ها وجود دارد و باید در زمان خرید و تهیه توجه زیادی به آن ها کرد، استحکام و میزان تحمل بلبرینگ است. در گذشته این پارامتر بر اساس تنش و نیروی وارد شده بر ساچمه هایی که بیشترین بار را تحمل می کردند، مشخص می شد؛ اما در حال حاضر از مشخصات خستگی این ساچمه ها برای تعیین و مشخص نمودن میزان استحکام بلبرینگ ها استفاده می شود. به طور کلی می ‌توان گفت پیش بینی دقیق عمر بلبرینگ سخت و مشکل است. برای پیش بینی عمر این قطعه ساعت هایی که این قطعات می ‌تواند با سرعت مشخصی پیش از بروز خرابی حرکت کند، در نظر گرفته می شود. پیشنهاد می‌شود تا برای خرید بلبرینگ از افرادی که دارای اطلاعات و تجربه کافی هستند کمک بگیرید. با این کار می توانید مناسب ترین قطعه را با توجه به هدف و نیاز خود خریداری کنید.

مواد به کار رفته در ساخت ساچمه  و حلقه بلبرینگ

برای ساخت قطعات و بلبرینگ ماشین سنگین معمولا از فولاد کربنی استفاده می شود. برای ساخت ساچمه و حلقه بلبرینگ،  فولاد به واسطه عملیات حرارتی سخت شده و به کمک یک دستگاه سنگ زنی سطح آن به صورت یکنواخت در می ‌آید. لازم به ذکر است دقت این مرحله بسیار مهم و حیاتی است؛ چراکه از نظر ابعادی تلرانس کمی وجود دارد و باید تمامی ساچمه ها یکنواخت و یک اندازه باشند. 

در صورتی که مساحت سطح تماس کوچک باشد، نیرو و تنش های وارد شده بزرگ تر خواهند شد. در نتیجه این امکان وجود دارد که نیروی وارد شده به بعضی از نقاط، از ظرفیت ماده بلبرینگ بیشتر باشد. از آنجایی که سازندگان می دانند میزان تنش های وارد شده بر بلبرینگ متفاوت خواهد بود؛ بنابراین در برخی از مواقع امکان تغییر در ظرفیت آن را لحاظ می ‌کنند و با در نظر گرفتن استحکام خستگی، مواد سازنده آن ها را برای یک مدت زمان مشخص طراحی می نمایند. دلیل این کار این است که بر اثر استهلاک پیش از حد، این قطعات دچار فرسودگی خواهند شد و نیاز به تعویض دارند.

 

 

فروش انواع بلبرینگ اصل

 

کلام پایانی

فروش انواع بلبرینگ اصلی شامل انواع بلبرینگ و چگونگی مونتاژ آن ها است. علاوه بر این، مواد به کار رفته در ساخت ساچمه و حلقه این قطعه نیز اهمیت بسیار زیادی دارد. در صورتی که از بلبرینگ یا رولبرینگ اصلی استفاده کنید، می‌ توانید میزان طول عمر دستگاه خود را افزایش دهید. به همین دلیل اهمیت استفاده از بلبرینگ اصلی بسیار زیاد است. علاوه بر این، بلبرینگ های تقلبی امکان ایجاد آسیب دیدگی دستگاه را افزایش می دهند.

 

* این مطلب رپرتاژ آگهی میباشد و سایت شمانیوز هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها