`
شمانیوز
شما نیوز

رپرتاژ آگهی

قیمت تجهیزات سالن کنفرانس

یکی از اصلی ترین دغدغه های مدیران و افراد در زمان برگزاری جلسات بدون شک استفاده از تجهیزات سالن کنفرانس است. با بهره گیری از این تجهیزات حاضرین در جلسه می توانند دید دقیق و کاملی را در زمان برگزاری جلسه داشته باشند. شاید این سوال برایتان به وجود آید قیمت تجهیزات سالن کنفرانس و تجهیزات اصلی شامل چه مواردی می باشد؟ در پاسخ به این سوال باید بیان کرد که تجهیزات سالن کنفرانس شامل تجهیزات صوتی و تصویری است.

قیمت تجهیزات سالن کنفرانس

 این تجهیزات می توانند موجب اثر گذاری بیشتر و کسب رضایت حاضرین در جلسه شوند. در زمان خرید تجهیزات سالن کنفرانس می بایست نهایت دقت و توجه را داشته باشید. شما عزیزان می توانید از مشاوره شرکت طنین سیما بهره مند شوید. با ما تا پایان این مطلب همراه باشید.

 

 

عوامل موثر بر قیمت تجهیزات سالن کنفرانس

تمامی شرکت های دولتی و خصوصی برای برگزاری جلسات کاری خود بدون شک به یک سالن کنفرانس نیاز دارند. تجهیز سالن کنفرانس با بهترین محصولات موجب سهولت کارکرد شده است. یک سالن کنفرانس باید حتما دارای تجهیزاتی شامل سیستم صوتی، میکروفن کنفرانس، آمپلی فایر، بلندگو، و ...باشد. این نکته مهم را در نظر داشته باشید به دلیل پیچیدگی نصب تجهیزات سالن کنفرانس توصیه می شود حتما از متخصصان فعال در این حوزه کمک بگیرید.

 جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مجموعه طنین سیما با این شماره 02191018646 تماس حاصل فرمایید. در ادامه قصد داریم عوامل موثر در تعیین قیمت تجهیزات سالن کنفرانس را بررسی کنیم. مهم ترین عوامل هزینه نصب و راه اندازی تجهیز سالن کنفرانس شامل موارد زیر می باشد:

 • در ابتدا باید متراژ سالن مورد بررسی قرار گیرد چرا که طراحی تجهیزات در متراژ های متفاوت یکسان نیست.
 • توجه به تعداد دوربین هایی که در سیستم اتو ترک استفاده می شوند.
 • دیجیتال و یا آنالوگ بودن سیستم های به کار رفته در سالن کنفرانس
 • بررسی برند و میزان کیفیت تجهیزات مورد استفاده در سالن
 • وجود و یا عدم وجود قابلیت رای گیری در کنسول ها برای افراد حاضر در جلسه
 • توجه به تعداد میکروفن استفاده شده در سالن کنفرانس

نکات مهم جهت خرید تجهیزات سالن کنفرانس

اگر به دنبال برگزاری بهترین جلسه و بهره وری هستید استفاده از تجهیزات سالن کنفرانس بسیار ضروری است. همانطور که می دانید یکی از مهم ترین فاکتورها هنگام خرید تجهیزات سالن کنفرانس بدون شک قیمت آن می باشد. اگر شما عزیزان به دنبال قیمت سیستم کنفرانس مناسب و اقتصادی هستید در این راستا می توانید از شرکت طنین سما کمک بگیرید این مجموعه با داشتن چندین سال سابقه درخشان در زمینه خرید تجهیزات سالن کنفرانس شما را راهنمایی خواهند کرد تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. در ادامه با نکات مهم جهت خرید تجهیزات سالن کنفرانس آشنا خواهید شد:

 

نکات مهم جهت خرید تجهیزات سالن کنفرانس

استفاده از ساده ترین نوع منبع تغذیه

یکی از موارد اصلی و موثر در قیمت تجهیزات سالن کنفرانس بدون شک منبع تغذیه است. با استفاده از ساده ترین نوع منبع تغذیه می توانید تجهیزات سالن کنفرانس اقتصادی را داشته باشید. همانطور که می دانید منبع تغذیه مورد استفاده در سالن کنفرانس دارای برخی قابلیت ها از جمله ضبط صدا، پشتیبانی از دوربین، ضبط تصویر، قابلیت تشخیص صدا و چهره و... می باشد. شما عزیزان می توانید با تشخیص نیاز های جلسه از تجهیزات مناسب و اقتصادی استفاده کنید.

توجه به انتخاب نوع میکروفن سالن کنفرانس

در صورتی که جلسات نیاز به رای گیری دارند باید حتما از میکروفن هایی با قابلیت رای گیری استفاده کنید. در صورت عدم نیاز به رای گیری می توانید از ساده ترین نوع میکروفن کنفرانس استفاده کنید تا بتوانید تجهیزات مناسب و اقتصادی را داشته باشید. علاوه بر این مورد اگر در سالن کنفرانس امکان استفاده از یک میکروفن برای دو نفر امکان پذیر است می توانید با انجام این اقدام به اقتصادی بودن سیستم کنفرانس کمک کنید.

 

توجه به انتخاب نوع میکروفن سالن کنفرانس

سخن پایانی

شاید این سوال برایتان به وجود آید قیمت تجهیزات سالن کنفرانس و تجهیزات اصلی شامل چه مواردی می باشد؟ در پاسخ به این سوال باید بیان کرد که تجهیزات سالن کنفرانس شامل تجهیزات صوتی و تصویری است. به دلیل پیچیدگی نصب تجهیزات سالن کنفرانس توصیه می شود حتما از متخصصان فعال در این حوزه کمک بگیرید. در زمان خرید تجهیزات سالن کنفرانس می باست نهایت دقت و توجه را داشته باشید. شما عزیزان می توانید از مشاوره شرکت طنین سیما بهره مند شوید.

سوالات متداول قیمت تجهیزات سالن کنفرانس

 1. عوامل موثر بر قیمت تجهیزات سالن کنفرانس شامل چه مواردی می باشد؟

  در ابتدا باید متراژ سالن مورد بررسی قرار گیرد چرا که طراحی تجهیزات در متراژ های متفاوت یکسان نیست. توجه به تعداد دوربین هایی که در سیستم اتو ترک استفاده می شوند. دیجیتال و یا آنالوگ بودن سیستم های به کار رفته در سالن کنفرانس، بررسی برند و میزان کیفیت تجهیزات مورد استفاده در سالن، وجود و یا عدم وجود قابلیت رای گیری در کنسول ها برای افراد حاضر در جلسه، توجه به تعداد میکروفن استفاده شده در سالن کنفرانس.

 2. نوع میکروفن سالن کنفرانس باید به چه صورت انتخاب شود؟

  در صورتی که جلسات نیاز به رای گیری دارند باید حتما از میکروفن هایی با قابلیت رای گیری استفاده کنید. در صورت عدم نیاز به رای گیری می توانید از ساده ترین نوع میکروفن کنفرانس استفاده کنید تا بتوانید تجهیزات مناسب و اقتصادی را داشته باشید. علاوه بر این مورد اگر در سالن کنفرانس امکان استفاده از یک میکروفن برای دو نفر امکان پذیر است می توانید با انجام این اقدام به اقتصادی بودن سیستم کنفرانس کمک کنید.

 3. نکات مهم جهت خرید تجهیزات سالن کنفرانس شامل چه نکاتی است؟

  این نکات شامل استفاده از ساده ترین نوع منبع تغذیه و توجه به انتخاب نوع میکروفن سالن کنفرانس میباشد.

 

متادیسکیپشن: قیمت تجهیزات سالن کنفرانس به چه عواملی بستگی دارد؟ در زمان خرید تجهیزات باید دقت داشته باشید. شما عزیزان می توانید از مشاوره شرکت طنین سیما بهره مند شوید.

 

* این مطلب رپرتاژ آگهی میباشد و سایت شمانیوز هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها