`
شمانیوز
شما نیوز

رپورتاژ آگهی/

مرکز تعمیرات تخصصی کولر گازی یا اسپیلت در تهران

اگر کولر گازی شما احتیاج به سرویس دارد و یا خراب شده و نیاز به تعمیر دارد بهتر است قبل از اقدام به هر کاری با کارشناسان اس پی آر مشورت کنید. گاهی اوقات پیش می‌آید که برای کولر گازی مشکلی پیش آمده باشد اما آنقدر حاد نباشد که تعمیر کار خبر کنید و خودتان بتوانید این کار را انجام بدهید. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم اول مشکلتان را با متخصصان اس پی یار در میان بگذارید، تا آنها بهترین مشاوره را به صورت کاملا رایگان به شما بدهند. در ادامه برخی از نکات مهم دیگر درباره تعمیر کولر گازی را مشاهده می‌کنید.

مرکز تعمیرات تخصصی کولر گازی یا اسپیلت در تهران

به گزارش اس پی یار، بازهم فصل تابستان آمد و با خود گرمای بی‌نظیرش را آورد. اما این گرما گاهی اوقات طاقت‌فرسا خواهد شد. اینجاست که کولر به داد ما می‌رسد تا بتوانیم اول از همه خنک شویم و از فصل دلچسب تابستان بیشترین لذت را ببریم. برای همین بهتر است تا هوا گرم‌تر از این نشده کولر را سرویس کنیم تا آماده‌ به کار شود. اگر خودتان قادر به سرویس کولر نیستید، ما پیشنهاد بسیار عالی در ادامه مقاله برای شما داریم. بنابراین کسانی که کولر گازی دارند و میخواهند کولر گازی‌شان را سرویس کنند، با ما همراه شوند.

نکات مهمی که باید برای تعمیر کولر گازی بدانید

اگر کولر گازی شما احتیاج به سرویس دارد و یا خراب شده و نیاز به تعمیر دارد بهتر است قبل از اقدام به هر کاری با کارشناسان اس پی آر مشورت کنید. گاهی اوقات پیش می‌آید که برای کولر گازی مشکلی پیش آمده باشد اما آنقدر حاد نباشد که تعمیر کار خبر کنید و خودتان بتوانید این کار را انجام بدهید. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم اول مشکلتان را با متخصصان اس پی یار در میان بگذارید، تا آنها بهترین مشاوره را به صورت کاملا رایگان به شما بدهند. در ادامه برخی از نکات مهم دیگر درباره تعمیر کولر گازی را مشاهده می‌کنید.

1.استفاده از قطعات اصل برای تعمیر کولر گازی

استفاده از قطعات اصل یکی از مهم‌ترین نکاتی که در تعمیر کولر گازی حائز اهمیت است. به همین دلیل به خیلی از تعمیرکارهایی که کار سرویس کولر گازی را انجام می‌دهند نمی‌شود اعتماد کرد. پس باید با اطمینان بیشتری کار را به دست کار دان بسپاریم و خیال خودمان را راحت کنیم. اس پی یار این اطمینان را به شما خواهد داد که از بهترین قطعات و اصلی‌ترین آنها در تعمیر کولر گازی شما استفاده کند. پس بدون شک و تردید می‌توانید کار تعمیر را به دست اس پی یار بسپارید.

2.هزینه تعمیر کولر گازی

یکی دیگر از نکات بسیار مهم درباره تعمیر کولر گازی، هزینه تعمیر است. یادتان باشد که هیچ وقت به دنبال تمیرکار ارزان قیمت نباشید. این به این معنا نیست که دستمزد بالا برای تعمیرکار درست باشد، اما تعمیرکار حرفه‌ای وقت خودش را ارزان در اختیار شما قرار نمی‌دهد. بنابراین برای تعمیر کولر گازی یک تعمیرکار حرفه‌ای با قیمت مناسب پیدا کنید. البته هزینه‌ها با توجه به میزان خرابی و تعمیر کولر گازی شما نیز محاسبه می‌شود. بنابراین ابتدا با کارشناسان اس پی یار مشورت کرده و از هزینه‌های تعمیر کولر گازی مطلع شوید.

3.هزینه تعمیر کولر گازی در مرکز SPYaar

خدمات

هزینه تعمیرات کولر گازی در اس پی یار

هزینه تعمیر کمپرسور کولر گازی

550/000 - 2/000/000

قیمت تعمیرات نشتی کولر گازی

280/000 - 420/000

تعرفه تعمیر لرزش 

230/000 - 350/000

هزینه تعمیر لوله های کولرگازی

280/000 - 400/000

قیمت تعمیر برد الکترونیکی کولر گازی

450/000 - 680/000

هزینه تعمیرات شیر برقی اسپیلت

350/000 - 490/000

تعرفه تعمیر سنسور یونیت کولر گازی

120/000 - 200/000

هزینه شارژ گاز 

220/000 - 480/000

قیمت تعویض خازن کولر گازی

170/000 - 320/000

تعویض ترانس

220/000 - 380/000

مژده برای افرادی که برای اولین بار از خدمات اس پی یار استفاده می‌کنند این است که شما می‌توانید از تخفیف 30% ما استفاده کنید.

تعمیرات کولرگازی  (3)

4.تعمیر کولر گازی در محل

می‌دانید که کولر گازی بسیار سنگین است و حمل آن در صورت خراب شدن کار بسیار سختی است. این خبر خوب را به شما می‌دهیم که می‌توانید به راحتی در منزل بنشینید و فقط تلفن را بردارید و به اس پی آر زنگ بزنید. کارشناسان ما در اسرع وقت به منزل یا محل کار شما می‌آیند و در همانجا کولر شما را سرویس خواهند کرد تا نیاز به جا‌به‌جایی نباشد.

5.مشاوره رایگان تعمیر کولرگازی همین امروز در تهران

مشاوره رایگان تعمیر کولرگازی به معنای ارائه راهکار‌های بهینه و مؤثر برای مشکلات کولرگازی شما توسط کارشناسان مجرب و فعال در صنعت تعمیر و نگهداری کولرگازی است. این خدمات رایگان اغلب توسط شرکت‌های معتبر تعمیر کولرگازی در تهران مانند شرکت اس پس یار انجام می‌شود. با مشاوره رایگان، می‌توانید به راحتی با کارشناسان ما در ارتباط باشید و مشکلات کولرگازی خود را با آن‌ها به اشتراک بگذارید. پس از بررسی مشکل، ما به شما راه حل‌های مناسب و کاربردی را ارائه می‌دهیم. در صورت تمایل می‌توانید با توجه به ارزیابی کارشناسان  خدمات تعمیرات کولرگازی را با شرکت اس پی یار انجام دهید.

بنابراین با استفاده از خدمات مشاوره رایگان تعمیر کولرگازی با این مجموعه خیالتان از تعمیر و استفاده از قطعات اصل راحت باشد. همچنین می‌توانید از تخصص و تجربه کارشناسان ما بهره‌مند شوید و درک بهتری از تعمیر کولر گازی خود داشته باشید. برای دریافت مشاوره رایگان تعمیر کولر گازی بهتر است با شرکت ما تماس بگیرید و نیاز‌های خود را با اس پی یار در میان بگذارید.

اولین تجربه تعمیر کولرگازی با متخصصین حرفه‌ای در تهران

تعمیر کولرگازی نیازمند افراد باتجربه است که توانایی رفع مشکلات و عیب‌های این سیستم‌های پیچیده را داشته باشد. افرادی که به عنوان تکنیسن‌های حرفه‌ای در این زمینه فعالیت می‌کنند با دانش و تخصص خود مشکلات مربوط به کولرگازی را بررسی کرده و راه حل‌های مؤثری را پیشنهاد می‌دهند. تعمیرکاران با تجربه در مجموعه اس پی یار در زمینه تعمیر کولرگازی با تعهد و حرفه‌ای بودن کار خود را انجام می‌دهند و به مشتریان خدمات یا کیفیت و قابل اعتمادی را ارائه می‌دهند. تعمیرکاران این مچموعه سعی می‌کنند از طریق روش‌های تخصصی بهترین راهکار را به مشتریان در زمینه تعمیر کولرگازی ارائه دهند.

اس پی یار دارای شعب مختلف در تهران

اس پی یار به عنوان یک شرکت معتبر تعمیر کولر گازی و سایر لوازم خانگی در تهران است. با داشتن شعب متعدد در تهران توانسته است که خدمات خود را در سطح گسترده‌ای ارائه دهد و به مشتریان در نقاط شهر دسترسی راحتی را فراهم کند. شعب‌های اس گی یار در تهران با تیم‌های حرفه‌ای و تکنسین‌های باتجربه مجهز شده است.

از مزایای داشتن شعب مختلف اس پس یار در تهران می‌توان به سرعت عملکرد و پاسخگویی سریع به مشتریان اشاره کرد. همچنین این مجموعه به صورت منظم خدمات پس از فروش ارائه می‌دهد و در صورت نیاز د. بارهد تعمیرات به راحتی قابل دسترسی است.

تعمیرات کولرگازی  (1)

جمع بندی تعمیرات کولرگازی با مجموعه اس پی یار

با افزایش قیمت کولر گازی بهتر است که تعمیر کولر گازی خود را به مجموعه‌ای معتبر مانند اس پی یار بسپارید تا مشکلات و عیوب کولرگازی شما را به درستی تشخیص دهند. تعمیرکاران حرفه‌ای این مجموعه از روش‌های درست برای رفع مشکل کولری استفاده می‌کنند. آن‌ها در صورت نیاز قطعات فرسوده یا خراب را با قطعات جدید و با کیفیت جایگزین می‌کنند تا عملکرد بهتری را برای شما در فصل سرما و گرما رقم بزنند. اگر به دنبال یک تجربه جدید و باکمترین دغدغه برای تعمیر کولرگازی خود در تهران هستید با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید.

 سایر منابع:

https://www.familyhandyman.com/list/how-to-fix-the-most-common-air-conditioning-repairs-yourself/

https://spyaar.com/%d8%aa%d8%b9%d9%85%db%8c%d8%b1-%da%a9%d9%88%d9%84%d8%b1-%da%af%d8%a7%d8%b2%db%8c-%d8%a8%d9%88%d8%b4/

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied