شمانیوز
شما نیوز

رپورتاژ آگهی:

پاسخ قاطعانه فراز قورچیان به شایعات کلاهبرداری

در سراسر دنیا، اشخاصی وجود دارند که از پیشرفت افراد موفق، خشمگین و ناراحت می‌شوند آن‌ها با رشد دیگران مشکل دارند و فقط با تخریب دیگران، می‌خواهند دیده شوند و سعی دارند تا از آن‌ها اخاذی کنند.

پاسخ قاطعانه فراز قورچیان به شایعات کلاهبرداری

یکی از افراد موفق و مفید در جامعه، استاد فراز قورچیان هستند، ایشان از اساتید موفق و پیشرو در حوزه‌های خودشناسی و توسعه فردی هستند که خدمات بسیار ارزشمندی را به مردم ارائه کرده‌اند، تنها چند مورد از این خدمات، برگزاری کارگاه‌ شفای زخم، کارگاه شفای نا امیدی، کارگاه سواد رابطه عاطفی، کارگاه ثروت آفرینی و ... برای مخاطبانشان است که بسیار مفید و محبوب در نزد شرکت کنندگان در این کارگاه‌ها است.

در اصل آن‌ها با شرکت در این کارگاه به ریشه‌یابی آسیب‌های درونی خود می‌پردازند، دلایل اصلی ایجاد این آسیب‌ها را پیدا می‌کنند و نسبت به رفع و بهبودی آن‌ها تلاش می‌کنند و می‌توانند تمام مشکلات روانی خود را درمان کنند و آرامش خود را بدست آورند، همچنین به فرد موفق‌تر و مفیدتری نسبت به گذشته تبدیل می‌شوند.

استاد فراز قورچیان

استاد فراز قورچیان به شما کمک می‌کنند که به انسان مفیدتر و موفق‌تری تبدیل شوید، اما کلاهبردارانی هم هستند که طمع دیده‌شدن و رشد دارند و هدف این افراد، جذب دنبال کننده از اینستاگرام است آن‌ها سعی دارند که با استفاده از اعتبار استاد قورچیان فالوور بیشتری بگیرند چرا که آن‌ها به دنبال این هستند که از مردم اخاذی کنند و این مسئله را به طور واضح در اکانت‌های خودشان در صفحات مجازی مطرح کرده‌اند.

این افراد سعی می‌کنند با تخریب استاد فراز قورچیان درآمدزایی کنند، علاوه بر آن داخل همه دستگاه‌های قضائی باندهای خودشان را دارند و هیچ صیانتی از 17 سال فعالیت استاد فراز قورچیان وجود ندارد. افراد سودجو سعی می‌کنند تا با ضربه‌زدن به استاد قورچیان فالوور بگیرند و در فضای مجازی به شهرت بیشتری برسند، این سریع ترین راه برای رشد آنهاست.

آن‌ها فقط به استاد قورچیان حمله می‌کنند و هزار و یک چیز به استاد می‌بندند ولی هیچ ارگانی از استاد قورچیان حمایت نمی‌کند. آن‌ها بدون توجه به رزومه کاری استاد قورچیان و فعالیت‌های مداوم چندین و چند ساله استاد او را متهم می‌کنند.

افرادی که قصد اخاذی از استاد قورچیان را دارند، افرادی سودجو و کلاهبردار هستند و فقط به منافع خود فکر می‌کنند، آن‌ها با رشد مردم مشکل دارند و فقط قصد دارند تا با نسبت دادن استاد قورچیان به تیترهای زرد، اعتبار استاد قورچیان را نزد مخاطبان کم کنند، چرا که این کلاهبرداران به دنبال این هستند که مردم را از معنویت دور کنند.

 

 

دوره‌ها و سمینارهای استاد فراز قورچیان

همچنین 90% دوره‌ها و سمینارهای استاد قورچیان رایگان هستند و هیچ هزینه‌ای بابت شرکت در آن‌ها توسط استاد قورچیان دریافت نمی‌شود. تنها تعداد کمی از دوره‌های استاد رایگان نیستند که این هزینه‌ها هم صرف اموری مثل: هزینه های شرکت من حقیقی، دستمزد پرسنل و مواردی از این قبیل می شوند.

 زیرا درآمد اصلی استاد قورچیان از منابع دیگری است، استاد قورچیان پس از اینکه مدرک فوق لیسانس روانشناسی با معدل 18.5 را کسب کردند، شرکت من حقیقی را برای خدمت رسانی به مردم تأسیس کردند اما کسب و کار اصلی استاد فراز قورچیان چیز دیگری است، به همین دلیل است که اکثر دوره‌ها، سمینارها و کارگاه‌های استاد قورچیان رایگان هستند، این موضوع دلیل محکمی برای این است که هدف استاد قورچیان تنها کمک برای بهبود و رشد مردم است چرا که اکثر سمینارها و کارگاه‌های ایشان رایگان است و ایشان علاوه بر اینکه هزینه‌ای از مردم دریافت نمی‌کنند، با وعده‌ها و میان وعده‌های مختلف از شرکت کنندگان پذیرایی می‌کنند.

استاد فراز قورچیان تمام مجوزها، مدارک و اسناد لازم را کسب کرده‌اند و تمام فعالیت‌های ایشان قانونی است. استاد قورچیان مدتی مشغول انجام کارهای شخصی خودشان بودند و به همین دلیل در فضای اینستاگرام کمتر فعالیت می‌کردند، اما کلاهبرداران و سودجویان از این موضوع برای چسباندن تیترهای زرد به استاد قورچیان استفاده کردند و به مردم دروغ گفتند تا بتوانند فالوور بیشتری در اینستاگرام از طریق استاد قورچیان کسب کنند.

 

مؤسسه من حقیقی

استاد قورچیان از فعالان برجسته در زمینه خودشناسی و توسعه فردی هستند ایشان مؤسس مجموعه تحقیقاتی "من حقیقی" نیز هستند. این مجموعه با راهبری و مدیریت استاد فراز قورچیان و با هدف پژوهش و تحقیق در حوزه‌های مختلف روانشناسی ایجاد شده‌است و دستاوردهای بسیار ارزشمندی در این زمینه کسب کرده‌است. شما می‌توانید برای اطلاع از بیوگرافی کامل استاد قورچیان به سایت من حقیقی مراجعه کنید.

استاد فراز قورچیان بیشتر از 2000 کارگاه و سمینار در سراسر ایران برگزار کرده‌اند که با استقبال فوق العاده مردم رو به رو شده‌است همچنین رضایت شرکت کنندگان این کارگاه‌ها و سمینارها بسیار بالاست و نتایج بسیار مثبتی برای شرکت کنندگان داشته است به طوری که بیش از 200 هزار دانشجو در این کارگاه‌ها و سمینارها شرکت کردند و توانستند شرایط خود را بهبود دهند و رشد کنند.

استاد فراز قورچیان دانشجوهای بسیار زیادی دارند که این موضوع را بطور کامل می‌توان از شرایط پیج ایشان متوجه شد چرا که در حال حاضر استاد فراز قورچیان بیشتر از 1.4 میلیون فالوور در اینستاگرام دارند که به معنای طرفداران بسیار زیاد استاد قورچیان می باشند.

پاسخ قاطعانه فراز قورچیان به شایعات کلاهبرداری

با بررسی موارد بالا در میابیم، تمام کسانی که می‌خواهند به استاد فراز قورچیان ضربه بزنند تنها به دنبال منفعت خود هستند و فعالیت‌های استاد فراز قورچیان کاملاً قانونی است. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت من حقیقی مراجعه کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی