شمانیوز
شما نیوز

نیروگاه ری

تولید حداکثری انرژی در نیروگاه ری ، متنوع ترین نیروگاه گازی کشور

در یازده ماهه ابتدای سال 1402، نیروگاه ری بیش از دو میلیارد و 107 میلیون کیلو وات ساعت تولید انرژی برق داشته است.

 تولید حداکثری انرژی در نیروگاه ری ، متنوع ترین نیروگاه گازی کشور

به گزارش روابط عمومی نیروگاه ری ، حمید بادرستانی مدیرعامل نیروگاه ری اظهار داشت: در یازده ماهه ابتدای سال 1402، تولید حدود دو میلیارد و 107 میلیون کیلو وات ساعت انرژی در نیروگاه ری را شاهد بودیم. ضمن این که از این میزان تولید حدود دو میلیارد و 95 میلیون کیلو وات ساعت به صورت خالص در اختیار شبکه سراسری برق کشور قرار گرفته است.

بادرستانی با اشاره به این نکته که بازدید و تعمیرات واحدهای این نیروگاه که با تولید حداکثری، همزمان بوده است، رو به پایان می باشد.

ایشان افزود؛ نیروگاه ری با استفاده از توان متخصصین پرتلاش و جهادگر خود توانسته است با وجود تعمیرات 21 واحد تولید انرژی که به لحاظ تعداد و زمان، رکوردی بی سابقه محسوب می شود، از ظرفیت واحدهای اتمام یافته خود برای تولید انرژی بطور مطلوبی استفاده نماید. ایشان با اشاره به این موضوع که تعمیرات پیشگیرانه و پایش واحدهای تولید انرژی بصورت دقیق و با جدیت انجام شده است، حفظ و تقویت سطح آمادگی واحدهای تولیدی این نیروگاه را برای تابستان آینده یکی از مهمترین برنامه های نیروگاه عنوان نمودند. نیروگاه ری در حال حاضر با دارا بودن 21 واحد گازی مولد برق با ظرفیت های متنوع و مجموع توان نامی تولید 754 مگاوات در خدمت شبکه سراسری برق کشور می باشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied