شمانیوز
شما نیوز

بنیاد علوی

بنیاد علوی در ساخت و تحویل 1400 واحد مسکونی محرومان استان لرستان مشارکت کرد

با مشارکت بنیاد مستضعفان از سال 1400 تاکنون، 1400 واحد مسکونی به خانواده های نیازمند، تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) استان لرستان واگذار شده است .

بنیاد علوی در ساخت و تحویل 1400 واحد مسکونی محرومان استان لرستان مشارکت کرد

 سهم بنیاد مستضعفان از واحدهای ساخته شده در استان لرستان از تفاهمنامه 10 هزار واحدی ، 865 واحد بوده که تاکنون 700 واحد آن تحویل شده است ،همچنین براساس تفاهم نامه 40 هزار واحدی سهم بنیاد 1070 واحد بوده که 700 واحد آن تاکنون تحویل شده است.

بنیاد علوی با توجه به پیشرفت فیزیکی پروژه، براساس تفاهمنامه 10 هزار واحدی ، برای هر واحد 500 میلیون ریال و برای تفاهمنامه 40 هزار واحدی نیز با توجه به پیشرفت فیزیکی به ازای هر واحد10 تن سیمان اهدا می کند.

یادآور می شود رئیس جمهوری روز گذشته ، در مراسمی به صورت وبیناری همزمان با سراسر کشور 1741 واحد مسکونی را به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) استان لرستان واگذار کرد که سهم مشارکت بنیاد مستضعفان از این واحدها 1400 واحد است .

این واحدهای مسکونی با مشارکت؛ بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، کمیته امداد امام خمینی (ره) ، بسیج سازندگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تکمیل، آماده و ساخته شده اند.

مراسم واگذاری واحدهای مسکونی استان لرستان با حضور استاندار، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ، مدیران کل کمیته امداد امام خمینی (ره)، راه و شهرسازی ، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ، نماینده بنیادعلوی و معاونین ادارات مذکور برگزار شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی