شمانیوز
شما نیوز

وزارت راه و شهرسازی

یازدهمین نمایشگاه حمل‌ونقل ریلی با حضور وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد

یازدهمین نمایشگاه حمل‌ونقل ریلی با حضور وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد

یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی حمل‌ونقل ریلی امروز ۲۹ اردیبهشت با حضور وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت راه‌آهن به همراه دیگر مسئولان، مدیران و فعالان صنعت حمل‌ونقل ریلی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی حمل‌ونقل ریلی امروز ۲۹ اردیبهشت، با حضور مهرداد بذرپاش، وزیر راه و شهرسازی و سید میعاد صالحی، مدیرعامل شرکت راه‌آهن در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران کار خود را آغاز کرد.

یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی حمل‌ونقل ریلی، صنایع، تجهیزات و خدمات وابسته، از امروز ۲۹ اردیبهشت ماه تا یکم خرداد ۱۴۰۳، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

امسال در این نمایشگاه، بیش از ۱۰۰ شرکت داخلی و ۵ شرکت خارجی از کشورهای چین، روسیه، هند و آذربایجان شرکت کرده اند.

مساحت این دوره از نمایشگاه ۱۴ هزار مترمربع است که طی مورخ ۲۹ اردیبهشت تا یکم خرداد در سالن‌های ۷، ۸، ۹ و ۱۰ برگزار خواهد شد.

بازدیدکنندگان خارجی از ۱۴ کشور خارجی شامل چین روسیه ترکیه هند قزاقستان ازبکستان ویتنام پاکستان تاجیکستان قرقیزستان آذربایجان، ترکمنستان، امارات و عربستان در این نمایشگاه حضور دارند.

در این نمایشگاه از بلوکه موتور لکوموتیو GM تولید داخل مدل GT26 داخلی سازی شده و سیستم کنترل میکروپروسوری لوکوموتیو (LCS) داخلی سازی شده رونمایی خواهد شد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی