شمانیوز
شما نیوز

با معرفی روابط عمومی های برتر؛

دومین دوره آموزش و توانمندسازی روابط عمومی های اموال تملیکی برگزار شد

دومین دوره آموزش و توانمندسازی روابط عمومی های اموال تملیکی برگزار شد

دومین دوره آموزش و توانمندسازی روابط عمومی های سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی همزمان با هفته روابط عمومی به منظور ارتقای کیفی و افزایش سطح دانش فعالان عرصه روابط عمومی، در مجموعه فرهنگی دشت بهشت محمدشهر استان البرز برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی، این دوره دوروزه که از روز یکشنبه 30 اردیبهشت ماه آغاز شده بود تا روز ۳۱  اردیبهشت ماه ادامه داشت.

این دوره آموزشی با هدف ارتقای کیفی و افزایش سطح دانش فعالان عرصه روابط عمومی در ادارات کل جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان ها برگزار شد؛ در این دوره کارگاه های آموزشی خبرنویسی، عکاسی، برندبوک  و پنل تبادل نظر در خصوص تجربیات موفق و همچنین تجلیل از روابط عمومی های برتر استان ها برگزارشد.

وظیفه روابط عمومی ارائه روایت دست اول از اقدامات سازمان است

روح الله آبداریان مشاور مدیرعامل و مدیرکل حوزه مدیرعامل، روابط عمومی و امور استان‌ها سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی در دومین دوره آموزش و توانمندسازی روابط عمومی های استان های این سازمان  اظهار کرد: در عصر ارتباطات و دورانی که اطلاع رسانی پیشتاز است وظیفه روابط عمومی دوچندان شده است.

مشاور مدیرعامل و مدیرکل حوزه مدیرعامل، روابط عمومی و امور استان‌ها سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی افزود: موفقیت هر سازمانی در فعالیت هایی که انجام می دهد به عملکرد روابط عمومی بستگی دارد.

وی با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری و رئیس جمهور بر انعکاس و اطلاع رسانی درست و گسترده از عملکردهای نظام و دولت گفت: سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی نیز از این موضوع مستثنی نیست و باید عملکرد سازمان به خوبی انعکاس یابد.

آبداریان با بیان اقدامات صورت گرفته در این سازمان در دوره جدید و تبدیل به یک سازمان رکوردشکن، تصریح کرد: تمام این اقدامات اگر از سوی روابط عمومی انعکاس نیابد جامعه از این اقدامات مطلع نخواهد شد، وظیفه روابط عمومی ارائه روایت دست اول از اقدامات هر سازمان است.

مشاور مدیرعامل و مدیرکل حوزه مدیرعامل، روابط عمومی و امور استان‌ها سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی تصریح کرد: راه اندازی حراج خرده فروشی و الکترونیکی شدن ۹۵ درصد مزایده‌ها از اقدامات مهمی است که از سوی سازمان صورت گرفت و نقش مهمی در شفافیت و از بین بردن فساد دارد بنابراین مسولان روابط عمومی باید به خوبی این موضوع را تبیین کنند تا افراد جامعه برای شرکت در این مزایده‌ها تشویق شوند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی