شمانیوز
شما نیوز

اتحادیه‌های اصناف مدافعان حقوق فعالان اقتصادی قشم هستند

اتحادیه‌های اصناف مدافعان حقوق فعالان اقتصادی قشم هستند

عضو کمیسیون نظارت بر اصناف سازمان منطقه آزاد قشم و معتمد صنوف این شهرستان از اتحادیه‌های اصناف به عنوان مدافعان اصلی حقوق کسبه و فعالان اقتصادی در این جزیره نام برد.

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم، یحیی روزبهی با اعلام این مطلب، اظهار داشت: طرح تشکیل اتاق اصناف براساس تاکید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در دستور کار مدیریت بازرگانی و اصناف این مجموعه قرار گرفت و این اتفاق در حقیقت فرصت مهمی برای ساماندهی صنوف مختلف در این جزیره جهانی محسوب می‌شود. 

وی از تمام فعالان کسب و پیشه شهرستان قشم درخواست کرد برای بهبود بخشیدن به کیفیت خدمات کسب و کار و رونق بخشیدن به وضعیت اقتصادی خود، حتما در  انتخابات کارگروه‌‌های صنفی که روز چهارشنبه 9 اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد، شرکت نمایند. 

به گفته این معتمد صنوف شهرستان قشم، تشکیل اتحادیه صنوف مختلف و داشتن اتاق اصناف نقش مهمی در ایجاد شرایط مذاکره با کارفرمایان و مقامات دولتی با هدف بهبود شرایط کاری، دستمزدها و مزایای جانبی آن برای فعالان صنوف مختلف به همراه خواهد داشت. 

وی همچنین از بهبود شرایط کاری به عنوان یکی دیگر از مزایای ایجاد اتاق اصناف در منطقه آزاد قشم نامبرد و افزود: اتحادیه‌ها می‌توانند به بهبود شرایط کاری و افزایش استانداردهای ایمنی و بهداشت در محیط کار کمک کنند 

 

بنابراین گزارش، انتخابات کارگروه‌‌های صنفی منطقه آزاد قشم روز چهارشنبه 9 خرداد ماه 1403 در شهر قشم سالن مرکز بین‌المللی رشد و در شهر درگهان در ساختمان مدیریت امور درگهان به صورت حضوری و همچنین از طریق سامانه به صورت الکتریکی برگزار خواهد شد.

 

جزئیات خبر
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی