شمانیوز
شما نیوز

سود «صندوق اندوخته توسعه صادرات آرمانی» به 25.5درصد افزایش یافت

سود «صندوق اندوخته توسعه صادرات آرمانی» به 25.5درصد افزایش یافت

تامین سرمایه تمدن پیش بینی سود سالیانه صندوق سرمایه‌گذاری اندوخته توسعه صادرات آرمانی را به 25.5 درصد سالیانه افزایش داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و رسانه تامین سرمایه تمدن ، برآورد نرخ اسمی سود سرمایه‌گذاری صندوق اندوخته توسعه صادرات آرمانی به 25.5درصد افزایش یافت که با فعال‌سازی گزینه صدور اتوماتیک از محل سود ماهیانه ، سالانه تا 28.7 درصد سود نیز به سرمایه گذاران پرداخت خواهد شد.

در حال حاضر خالص ارزش دارایی این صندوق نزدیک به 12همت و ارزش اسمی هر واحد این صندوق سرمایه‌گذاری 100‌هزار تومان است و سرمایه‌گذاران حتی با یک‌واحد نیز می‌‌‌توانند سرمایه‌گذاری در این صندوق آغاز نمایند.  سود روزشمار و بالاتر از نرخ سود بانکی این صندوق، به صورت ماهانه پرداخت شده و گزینه مناسبی برای سرمایه‌گذاران کم ریسک می باشد .

صندوق سرمایه گذاری اندوخته توسعه صادرات آرمانی از سال 94 تاکنون با مدیریت تامین سرمایه تمدن و تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار و با ضمانت بانک دولتی توسعه صادرات ایران یکی از امن ترین صندوق ها جهت سرمایه گذاری می باشد .

شایان ذکر است ،  افزایش سود صندوق اندوخته توسعه صادرات آرمانی  به25.5درصد اسمی از دوره یک ماه منتهی به 15 تیر ماه برای سرمایه گذاران اعمال خواهد شد.

سرمایه‌گذاری در این صندوق به صورت آنلاین از طریق اولین مرکز سرمایه‌گذاری آنلاین کشور به آدرسibshop.ir  و شعب سوپر مارکت های مالی آی بی شاپ امکان پذیر می باشد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی