شمانیوز
شما نیوز

استمرار سنت شهید جمهور در سازمان تأمین‌اجتماعی؛

میرهاشم موسوی در 57 اُمین سفر استانی، به لرستان سفر کرد

میرهاشم موسوی در 57 اُمین سفر استانی، به لرستان سفر کرد

مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی در پنجاه‌وهفتمین سفر استانی و در استمرار سنت حضور میدانی مدیران دولت شهید جمهور در میان مردم و نظارت میدانی بر خدمت‌رسانی دستگاه‌ها به مردم، به همراه تعدادی از معاونان و مدیران این سازمان و برای بازدید میدانی و بررسی وضعیت ارائه خدمات بیمه‌ای و درمانی به بیمه‌شدگان استان لرستان و افتتاح چند پروژه عمرانی؛ به این استان سفر کرد.

به‌گزارش روابط‌عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، میرهاشم موسوی در این سفر  با همراهی سید مرتضی حسینی معاون برنامه‌ریزی، مالی و پشتیبانی، احمد اسفندیاری معاون فرهنگی، اجتماعی و امور استان‌ها و نیز سید محمدرضا فیاضی مشاور مدیرعامل و مدیرکل روابط عمومی، ضمن افتتاح طرح توسعه بیمارستان کوثر بروجرد شامل ساختمان پلی‌کلینیک تخصصی و ساختمان الحاقی بیمارستان به منظور توسعه ظرفیت تخت‌های بیمارستان، از شعب و مراکز درمانی تأمین‌اجتماعی این استان نیز بازدید کرده و با کارکنان و مراجعان این مراکز و نمایندگان شرکای اجتماعی و مسئولان استان نیز دیدار و گفت‌وگو خواهد کرد.

در استان لرستان با جمعیت بیش از یک میلیون و 800 هزار نفر، تعداد افراد تحت پوشش خدمات متنوع بیمه‌ای و درمانی تأمین‌اجتماعی، بالغ بر 800 هزار نفر مشتمل بر 239 هزار و 855 بیمه‌شده اصلی بیمه‌پرداز سازمان تأمین‌اجتماعی و نزدیک به 90 هزار نفر بازنشسته و مستمری‌بگیر است.

سازمان تأمین‌اجتماعی در استان لرستان بالغ بر 20 هزار کارگاه فعال را تحت پوشش دارد و  برای ارائه خدمات بیمه‌ای به بیمه‌شدگان، کارفرمایان و مستمری‎‌بگیران این استان در حال حاضر 11 شعبه در شهرهای مختلف استان دارد. در سال گذشته مجموع ارقام پرداختی تأمین‌اجتماعی استان در قالب تعهدات بلندمدت بیمه‌ای 70 هزار و 962 میلیارد ریال و ارقام پرداختی بابت تعهدات کوتاه‌مدت بیمه‌ای نیز  742 میلیارد ریال بوده است.

در استان لرستان تعداد مراکز درمان ویژه بیمه‌شدگان تأمین‌اجتماعی 13 مرکز شامل سه بیمارستان در شهرهای خرم آباد، بروجرد و درود و نیز 10 مرکز درمانی سرپایی در شهرهای مختلف است.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • اخبار داغ
  • پربحث‌ترین ها
  • اخبار روز
  • پربیننده ترین
تبلیغات متنی