شمانیوز
شما نیوز

بهره گیری هوشمندانه فولاد سنگان از فرصت های تولیدی

بهره گیری هوشمندانه فولاد سنگان از فرصت های تولیدی

شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان در خردادماه و سه ماهه نخست سال 1403 ، عملکرد تولیدی بسیار درخشانی را به نمایش گذاشته است.

برنامه تولید گندله در خرداد ماه 445 هزار تن بوده که با تلاش و همت کارکنان این شرکت، میزان 478 هزار تن تولید شده که نشان از تحقق 105 درصدی برنامه تولید در خرداد دارد.

عملکرد تولیدی این شرکت در سه ماهه اول سال جاری، بیش از 1 میلیون و 450 هزار تن بوده است و با توجه به پیش بینی برنامه تولیدی 1 میلیون 425 هزار تنی، شاهد تحقق 101 درصدی برنامه تولید گندله در سه ماهه می باشیم.

این عملکرد برجسته در تولید گندله، نشان از بهره‌گیری هوشمندانه مدیران و کارکنان شرکت فولاد سنگان از ظرفیت‌های تولیدی موجود دارد که توانستند با توجه به آینده نگری در ماه های آتی و چالش های انرژی با اتخاذ تدابیر مناسب و بهبود فرآیندهای تولید، برنامه‌های تولیدی خود را محقق و حتی از آن پیشی بگیرد.

با توجه به برنامه تولید  440 هزارتنی کنسانتره در خرداد ماه  و میزان 430  هزار تن تولید شده تحقق 98  درصدی برنامه تولید کنسانتره در خرداد ماه را شاهد هستیم.

 عملکرد تولیدی کنسانتره این شرکت در سه ماهه اول سال جاری، بیش از 1 میلیون و 200 هزار تن بوده است و با توجه به پیش بینی برنامه تولیدی 1 میلیون 260 هزار تنی، شاهد تحقق 96 درصدی برنامه تولید کنسانتره  در سه ماهه می باشیم که تلاش و همت کارکنان این واحد عظیم پنج میلیون تنی در شرق کشور قابل قبول بوده است.

حال خوش تولید در فولاد سنگان

تولید مداوم و پیوسته در شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان نشان می دهد که این شرکت در تامین مواد اولیه مورد نیاز خود جهت تولید گندله، به خوبی عمل نمود و با توجه به این دستاوردهای تولیدی قابل توجه، می‌توان انتظار داشت که این شرکت در ادامه سال جاری نیز با بهره‌گیری هوشمندانه از ظرفیت‌های موجود، به ارتقای تولید و بهره‌وری خود ادامه داده و با برنامه ریزی علمی و عملیاتی و توجه به جهش تولید، برنامه های تولیدی خود را محقق نماید.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • اخبار داغ
  • پربحث‌ترین ها
  • اخبار روز
  • پربیننده ترین
تبلیغات متنی