شمانیوز
شما نیوز

فرماندار سیرجان در بازدید از جهان فولاد عنوان کرد:

موفقیت های جهان فولاد کم نظیر و قابل تحسین است

موفقیت های جهان فولاد کم نظیر و قابل تحسین است

فرماندار سیرجان در بازدید از شرکت جهان‌فولاد سیرجان ضمن اشاره به رشد جهان‌فولاد با وجود محدودیت‌ها، از دستاوردهای این شرکت تقدیر کرد.

علی یعقوبی‌پور، با اشاره به دریافت نشان‌های ملی جهان‌فولاد در سال گذشته، گفت: دریافت تقدیرنامه دو ستاره از جشنواره تعالی و انتخاب به عنوان واحد برتر کشوری جشنواره امتنان و دریافت تندیس از دست دولتمردی که به مقام عظیم شهادت نائل آمد، موفقیت بزرگی بود. این‌که شرکت جهان‌فولاد علی‌رغم تمام محدودیت‌های کشور از جمله در بحث اقتصادی و انرژی، همچنان رشد داشته، جای خرسندی دارد.

فرماندار سیرجان با فاقد جایگزین خواندن نیروی انسانی به عنوان سرمایه استراتژیک گفت: هزینه در بخش منابع انسانی در واقع سرمایه‌گذاری‌ست که این مهم ناشی از نگاه مدیریت ارشد و مجموعه هیات مدیره است که در تمام حوزه‌ها تسری یافته و در منابع انسانی به صورت عملی خود را نشان‌داده است.

وی با اشاره به میانگین سنی کارکنان جهان‌فولاد افزود: مقام معظم رهبری بارها فرموده‌اند که اگر کار به جوان‌ها سپرده شود، درست پیش می‌رود و میانگین سنی کارکنان جهان‌فولاد در کنار دستاوردها نشان می‌دهد فرمایش ایشان در این مجموعه نه تنها اجرایی شده که جواب داده است.

:فرماندار سیرجان همچنین اجرای پروژه‌های توسعه‌ای در جهان‌فولاد طی مدت ۳۲ ماه را در کشور بی‌مانند خواند و گفت: رکوردهایی که در جهان‌فولاد به ثبت رسیده و از آن‌جا که به عنوان یک مدیر، هم به محدودیت‌های انرژی و هم مالی در کشور آگاه هستم، می‌دانم چه کار بزرگی انجام شده است. در حقیقت رشد و اجرای پروژه‌های مختلف و ثبت انواع رکوردها در جهان‌فولاد، نشان از همدلی گسترده و کار تیمی در این مجموعه دارد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • اخبار داغ
  • پربحث‌ترین ها
  • اخبار روز
  • پربیننده ترین
تبلیغات متنی