شمانیوز
شما نیوز

مدیرعامل فولاد خوزستان:

مشارکت در انتخابات، اقتدار و وحدت ملی را افزایش می‌دهد

مشارکت در انتخابات، اقتدار و وحدت ملی را افزایش می‌دهد

امین ابراهیمی مدیرعامل فولاد خوزستان در پیامی از ملت شریف ایران دعوت کرد تا در چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری مشارکت پرشور داشته باشند.

 

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرّحمن الرّحیم 

عزت، اقتدار، آرامش، امنیت، پیشرفت و سایر داشته‌های ارزشمند امروز ایران اسلامی، میراث گرانبهای شهدای عالیقدر انقلاب اسلامی و مردمان فداکار و غیور و پرتلاشی است که تحت لوای ولایت فقیه، مردانه و بی‌ادعا در میادین و عرصه های گوناگون، خوش درخشیدند و علی رغم وجود تحریم‌ها و پیکار نابرابر با قدرت‌های استعمارگر و ظالم و مستبد، پرچم پرافتخار ایران اسلامی را بر فراز قله‌های علم، فرهنگ، هنر و ورزش جهان به اهتزار درآوردند. 

گروه فولاد خوزستان، به‌عنوان یکی  از پیشران های صنعت فولاد در کشور، همواره در مسیر توسعه و ارتقاء اقتصادی گام برداشته و ادامه این مسیر تنها با حضور و همبستگی شما ملت شریف ایران محقق می‌شود؛ بنابراین در این برهه نیز با حضور در انتخابات و انتخاب آگاهانه، نقش خود را در تعیین مسیر آینده‌ی کشور ایفا نمایید. 

از این‌رو ضمن گرامی داشت یاد و نام شهدای خدمت به ویژه رییس جمهور عزیز حضرت آیت الله رئیسی، از کارکنان گروه فولاد خوزستان و مردم عزیز کشورمان دعوت می‌نمایم که فردا جمعه هشتم تیر ماه ۱۴۰۳، حضوری پرشور در پای صندوق‌های رای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران داشته باشند. 

و من الله التوفیق

امین ابراهیمی

مدیرعامل فولاد خوزستان

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • اخبار داغ
  • پربحث‌ترین ها
  • اخبار روز
  • پربیننده ترین
تبلیغات متنی