شمانیوز
شما نیوز

سامانه جامع الکترونیکی کسب و کارهای شرکت سرمایه گذاری و توسعه اروند رونمایی شد

سامانه جامع الکترونیکی کسب و کارهای شرکت سرمایه گذاری و توسعه اروند رونمایی شد

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه اروند از رونمایی سامانه جامع الکترونیکی کسب و کارها( سجاک) توسط این شرکت، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد اروند، احمد امانی با اشاره به مزایای این سامانه اظهار داشت: «سجاک» با هدف تشکیل پنجره واحد در مدیریت کسب و کارها، شفافیت در همه روندها، از بین بردن امضاهای طلایی، مستند سازی و ایجاد بانک اطلاعاتی دقیق و گزارش های متنوع جهت تصمیم گیری، مدیریت مالی و برخط بودن همه اطلاعات و گردش های مالی و ایجاد سهولت و سرعت بخشیدن در روندهای این حوزه، ایجاد شده است.

 

 وی با اشاره به اینکه با راه اندازی این سامانه یک رویه واحد در ساختار شرکت مذکور  بوجود خواهد آمد، خاطرنشان کرد: یکی از موضوعات اصلی این شرکت در حال حاضر «مجتمع تجاری اروند» است؛ اما بزودی رونق و راه اندازی کسب و کارها در شلمچه، اداره بندر و ... را نیز در دستور کار قرار خواهیم داد؛  به همین منظور می بایست یک سامانه ای ایجاد می شد که تمام موضوعات کسب و کارها در حوزه شرکت سرمایه گذاری و توسعه اروند را  پوشش دهد.

امانی سرعت بخشی و سهولت در روند کارها را امری مهم در مدیریت کسب و کارها عنوان کرد و افزود: تهیه داده های آماری توسط این سامانه مستند سازی و ایجاد بانک اطلاعاتی دقیق و گزارش های متنوع جهت تصمیم گیری در حوزه کسب و کارها می تواند نقش اثرگذاری در تصمیم گیری و مدیریت درآمدها و محل هزینه کردشان برای ادامه راه فعالیت های بازرگانی باشد و زمینه توسعه اقتصادی در منطقه را ایجاد کند.

وی سامانه «سجاک» را راهی برای برون رفت از سوء استفاده های احتمالی دانست و اذعان داشت: شفافیت در همه روندهای حوزه کسب و کار  از دیگر موضوعات مهم در راه اندازی این سامانه است؛ مبحثی که تا کنون به دلیل نبود عامل رصد کننده وجود نداشت و هیچ اطلاعات و آماری از متقاضیان و روند واگذاری ها در دست نبود.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه اروند در پایان، اظهار داشت: پس از این تأثیر کاربرد سامانه جامع الکترونیکی(سجاک) شرکت سرمایه گذاری و نوسعه اروند، بر فرایندهای تجاری و کسب و کارها قابل مشاهده خواهد بود.

 

جزئیات خبر
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • اخبار داغ
  • پربحث‌ترین ها
  • اخبار روز
  • پربیننده ترین
تبلیغات متنی