شمانیوز
شما نیوز

نشست همدلی با همکاران استخدامی سال ۱۳۹۹ با حضور مدیرعامل بیمه ایران برگزار شد

نشست همدلی با همکاران استخدامی سال ۱۳۹۹ با حضور مدیرعامل بیمه ایران برگزار شد

با حضور معاونین مدیرعامل، مدیران کل ستاد و شعب استان تهران و همکاران ورودی سال ۱۳۹۹ نشست همدلی با رویکرد انسجام سازمانی در فضایی صمیمی برگزار شد.

محمدرضا کشاورز مدیرعامل بیمه ایران با اظهار خوشحالی از حضور در جمع همکاران ایشان را به آشنایی با تحولات روز و ارتقاء دانش و تبحر فراخواند.

وی تاکید کرد: باید به دنبال ساختن بیمه ایران باشید با ساختن بیمه ایران است که پیشرفت میکنید.

رئیس هیات مدیره بیمه ایران خاطرنشان کرد: برای اینکه بیمه ایران را بسازید به چند نکته باید توجه داشته باشید

ابتدا تلاش کنید صنعت بیمه و بیمه ایران را به خوبی بشناسید. سرگذشت بیمه ایران را مطالعه کنید. بر مفهوم یادگیری که مورد تاکید است تمرکز کنید. دانش خود را مرتب بیافزایید و کار را مشارکتی پیش ببرید.

مدیرعامل بیمه ایران با اشاره به مفاهیم جدید رفتاری در مدیریت سازمانها در جهان اشاره داشت: امروز صاحبنظر بودن به نوعی جایگزین جایگاه سازمانی شده است اگر دلخوش به جایگاه سازمانی شویم و سبکهای کاری روز دنیا را فرانگیریم نمی توانیم موفق شویم .

وی با ذکر این جمله که “تواضع اقتدار می آورد” یادآور شد: از همکاران میخواهم که در برابر یکدیگر و برای اینکه کار را مشارکتی جلو ببریم گذشت داشته باشند و همدیگر را درک کنند.

مدیرعامل بیمه ایران در پایان تاکید کرد: بر روی اخلاق حرفه ای تاکید دارم و اعتقاد دارم هر کاری یک شخصیت مخصوص خودش را دارد برای همین میگویم که شخصیت کار خودتان را حفظ کنید و به حداقل ها راضی نشوید.کار را برای دل خودتان انجام دهید با این مفاهیم است که میتوانیم بیمه ایران را بسازیم.

 

جزئیات خبر
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • اخبار داغ
  • پربحث‌ترین ها
  • اخبار روز
  • پربیننده ترین
تبلیغات متنی