شمانیوز
شما نیوز

مدیر نظارت مجتمع فسفات اسفوردی بافق خبر داد:

جهش ۵۹ درصدی تولید کنسانتره آهن مجتمع فسفات اسفوردی

جهش ۵۹ درصدی تولید کنسانتره آهن مجتمع فسفات اسفوردی

مدیر نظارت مجتمع فسفات اسفوردی از افزایش ۵۹ درصدی در بخش تولید کنسانتره آهن این مجتمع در سه ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی مجتمع فسفات اسفوردی، حمید رحیمی مدیر نظارت مجتمع فسفات اسفوردی بافق توضیح داد: طی سه ماهه نخست سال جاری موفق به تولید بیش از ۱۸ هزار تن کنسانتره آهن شدیم که در مقایسه با تولید حدود ۱۱.۵ هزار تن سال گذشته، بیانگر جهش ۵۹ درصدی است.

وی افزود: در استخراج ماده معدنی هم با توجه به استخراج حدود ۱۳۷ هزار تنی، نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش ۶۳.۴ درصدی به ثبت رساندیم.

رحیمی تصریح کرد: در بخش باطله برداری مجتمع فسفات اسفوردی بهترین عملکرد را با افزایش ۱۰۵.۳ درصدی نسبت به سال گذشته به ثبت رساندیم و در سه ماهه نخست امسال حدود ۱۰۹ هزار تن باطله برداری به انجام رسید.

وی تاکید کرد: برنامه مجتمع فسفات اسفوردی بافق تا پایان سال ادامه این روند افزایشی و ثبت رشد عملکرد در بخش‌های کنسانتره فسفات و فروش نیز هست.

مدیر نظارت مجتمع فسفات اسفوردی در پایان خاطرنشان کرد: در سال جهش تولید با مشارکت مردم، تمام تلاش ما بر این است که در هماهنگی با تیم راهبر، جهش تولید را در تمام بخش‌ها داشته باشیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • اخبار داغ
  • پربحث‌ترین ها
  • اخبار روز
  • پربیننده ترین
تبلیغات متنی