شمانیوز
شما نیوز

بانک سرمایه

امضای تفاهم نامه همکاری میان بانک سرمایه و هلدینگ پتروفرهنگ

امضای تفاهم نامه همکاری میان بانک سرمایه و هلدینگ پتروفرهنگ

بانک سرمایه و هلدینگ پتروفرهنگ، از مجموعه های وابسته به صندوق ذخیره فرهنگیان، در راستای هم افزایی و توسعه تعاملات در صندوق، امروز تفاهم نامه همکاریهای دوجانبه امضا نمودند.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بانک سرمایه، در مراسم امضا و تبادل تفاهم‌نامه همکاری بین بانک سرمایه و هلدینگ پتروفرهنگ، محسن احمدی مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان، فرج اله قدمی، مدیرعامل بانک سرمایه، جواد زارع پور، مدیرعامل هلدینگ پتروفرهنگ و اعضای شورای معاونان صندوق ذخیره فرهنگیان حضور داشتند.

این تفاهم‌نامه با رویکرد هم افزایی عملکردی بخش‌های مختلف صندوق ذخیره و گردش مالی درون سازمانی میان بخش‌های مذکور به امضا رسید و چشم‌انداز آن بهره‌گیری از ظرفیت‌های طرفین در جهت خدمات‌رسانی درون‌سازمانی است.

قدمی، مدیرعامل بانک سرمایه، در سخنانی ضمن ابراز خرسندی از امضای این تفاهم نامه بیان داشت: درآمدهای حاصل از این فعالیت‌ها پیش از این به شرکت‌های خارج از مجموعه انتقال می‌یافت اما از این پس بخشی از کارمزدهای انتقال و نگهداری فعالیت‌های پتروفرهنگ از طریق صرافی و بانک سرمایه انتقال می‌یابد.

مدیرعامل بانک سرمایه افزود: این روند موجب افزایش کارمزدها خواهد بود و درآمدزایی خوبی به ویژه برای صرافی بانک خواهد داشت و امیدوارم با اختصاص هرچه بیشتر میزان ارز تعاملات بیشتر و گام های مهم‌تری برای احیای بانک برداریم.

زارع‌پور، مدیرعامل هلدینگ پتروفرهنگ، نیز درباره ابعاد مختلف این تفاهم‌نامه اظهار داشت: با امضای این تفاهم‌نامه تعاملات برد-برد را با بانک سرمایه آغاز کردیم و این روند به مرور زمان رو به توسعه و بهبودی می‌رود.

وی افزود: براساس این تفاهم‌نامه بخشی از منابع مالی و نقدینگی پتروفرهنگ به بانک سرمایه منتقل می‌شود، از سوی دیگر بانک سرمایه نیز در حوزه تسهیلات و کمک‌های ارزی همچنین پیشبرد پروژه‌های هلدینگ همراهی لازم را خواهد داشت.

زارع پور با اشاره به اینکه این روند قبلا هم وجود داشته و اکنون با امضای تفاهم نامه تقویت شده است، گفت: صدور و قبول ضمانت نامه حواله های ارزی و نظایر آن در صورت توافق طرفین با نرخ کارمزد مربوطه حسب مورد توسط بانک قائل ارائه است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی