شمانیوز
شما نیوز

قدردانی استاندار کرمانشاه از مدیرعامل بانک ملت

استاندار کرمانشاه با ارسال لوح سپاسی از دکتر بیگدلی مدیرعامل بانک ملت به دلیل مساعدت در پرداخت تسهیلات به زلزله زدگان و سیل زدگان استان قدردانی کرد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بانک ملت، هوشنگ بازوند در این لوح سپاس با اشاره به این نکته که توسعه و پیشرفت ایران اسلامی و استان کرمانشاه، مرهون تلاش و کوشش بی دریغ مسوولان و دست اندرکاران خدوم و متعهد این مرز و بوم است، تاکید کرده است: بی تردید اقدامات شایسته بانک ملت در اجرای اهداف و برنامه های اقتصاد مقاومتی، تاثیر قابل توجهی در توسعه اقتصادی که از سیاست های اصلی دولت است، داشته است.


وی همچنین از توجه ویژه و مساعدت های مدیرعامل بانک ملت در راستای پرداخت تسهیلات به زلزله زدگان و سیل زدگان استان کرمانشاه تجلیل کرده و این اقدام را باعث کاهش آلام مصیب دیدگان و فراهم آمدن موجبات آسایش و آرامش آنان خوانده است.


استاندار کرمانشاه در عین حال از دست اندرکاران بانک ملت بابت پرداخت تسهیلات قرض الحسنه خوداشتغالی و بهزیستی، قرض الحسنه ازدواج و اشتغالزایی در استان کرمانشاه قدردانی کرده و سلامتی و توفیق روزافزون آنان را در راه خدمت رسانی به نظام مقدس جمهوری اسلامی از درگاه ایزد متعال خواستار شده است.
بازوند همچنین در لوح سپاسی دیگر از اهتمام بانک ملت استان کرمانشاه در پرداخت انواع تسهیلات به زلزله زدگان و سیل زدگان و حل مشکلات اقشار آسیب پذیر همچنین کمک های فنی و اعتباری در راستای ایجاد اشتغال در استان سپاسگزاری کرده است.

0000taghdir1-1

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied