شمانیوز
کد خبر : 928094

امروزه افراد با شیوه نوینی از کلاهبرداری حساب های بانکی روبرو هستند که با به کار بردن توصیه های امنیتی می توان از این سوء استفاده ها جلوگیری کرد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، با توجه به شیوه جدید کلاهبرداری، رعایت نکات امنیتی زیر به مشتریان گرامی توصیه می شود:

از آنجایی که کلاهبردارها رمز دوم اینترنتی و سایر اطلاعات کارت حساب بانکی اشخاص را به وسیله سایت های جعلی (فیشینگ)، هک کرده و اقدام به برداشت و یا جابجایی مبالغ در حساب ها می کنند، مشتریان گرامی ضمن شناسایی آدرس دقیق سایت مورد نظر در هنگام استفاده از درگاه بانک ها برای جابجایی وجه، از اعلام شماره حساب یا انتشار تصویر کارت در هر آدرس یا سایت و... خودداری نمایند.

همچنین از مشتریان محترم درخواست می شود، رمزهای اینترنتی مربوط به کارت و حساب خود را در درگاه ها و برنامه های مختلف ذخیره نکرده و رمز دوم و اطلاعات کارت خود را به اشخاص ثالث اعلام نکنند و به دلیل اینکه متخلفین برای عدم پیگیری قضایی و انتظامی از فیلترشکن ها استفاده می کنند، ضروریست مشتریان در زمان انجام تراکنش های مالی خود از فعال نبودن فیلتر شکن اطمینان حاصل کنند.

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  آنچه دیگران میخوانند :
   
   روی خط رسانه