شمانیوز
شما نیوز

مدیرعامل بانک رفاه کارگران در آستانه سالروز تأسیس این بانک تأکید کرد:

آینده ای روشن و امید بخش پیش روست

اسماعیل لله گانی مدیر عامل بانک رفاه کارگران به مناسبت 27 مرداد ماه، در پیامی سالگرد تاسیس این بانک را تبریک گفت.

به گزارش شمانیوز و به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، متن پیام به این شرح است:


27 مرداد ماه سالروز تأسیس بانک رفاه کارگران بر تمامی سهامداران، کارکنان، مشتریان و ذی نفعان مبارک باد.
از تأسیس و شکل گیری بانک رفاه کارگران بیش از شش دهه می گذرد. بانکی که حوادث مختلف را با موفقیت پشت سر گذاشته است و در تمامی دوران، رسالت و وظیفه خویش را که همانا خدمت رسانی شایسته به مشتریان به ویژه قشر زحمت کش کارگر، بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی است با جدیت انجام داده است. اما دایره خدمات بانک فقط به این اقشار محدود نگردیده و در عمر پر برکت خود با ارائه خدمات مطلوب به واحدهای تولیدی و بنگاه های اقتصادی، گام های مؤثری در راه رشد و شکوفایی اقتصاد کشور برداشته است.
همراهی و همگامی با فعالان حوزه سلامت و تلاش برای بهبود و ارتقاء خدمات بهداشتی و درمانی هم وطنان به ویژه در دوران حساس کنونی که کشور گرفتار بیماری کرونا شده است، برنامه ریزی و تلاش برای ایجاد اشتغال و توسعه مسئولیت های اجتماعی در قالب فعالیت های آموزشی و تأسیس مدارس، آبرسانی به مناطقی که فاقد آب آشامیدنی سالم هستند، کمک به ساخت و توسعه مراکز ورزشی در راستای ترغیب و تشویق جوانان مستعد در عرصه ورزش در مناطق محروم و کمک به هم وطنان آسیب دیده از حوادث طبیعی از جمله افتخارات بانک رفاه کارگران است. 
و اکنون نیز در دوران جدید با بهبود زیر ساخت های ارتباطی، استفاده از فناوری های نوین بانکداری و افزایش سرمایه بانک، بستر و زمینه ارائه خدمات گسترده تر و بهتر به مشتریان فراهم شده است. بدون شک همه این اتفاقات فرخنده و مبارک که بانک رفاه کارگران را در زمره بانک های مطرح و پیشروی کشور قرار داده است، جز با همت و تلاش تک تک کارکنان متعهد، صادق و راستین مجموعه و همراهی و همدلی تحسین برانگیز سهامداران و مشتریان گرامی امکان پذیر نبوده و نیست. 
مطمئن هستیم که در سایه استفاده از توانمندی های موجود، تلاش و همت همگانی و خرد جمعی، آینده روشن‌تری پیش روی مجموعه بزرگ بانک رفاه کارگران است و بی شک ثمره این همدلی و همراهی نصیب هموطنان و مشتریان گرامی خواهد شد و ما نیز قدردان این تلاش ها و همراهی ها هستیم.
این روز فرخنده را به خانواده بزرگ بانک رفاه کارگران تبریک و تهنیت عرض نموده، سلامتی، بهروزی و سربلندی همگان را از خداوند سبحان مسألت دارم.

 
                                                                                                                                                                                                                    اسماعیل لله گانی             

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied