کد خبر : 889683

مدیران و کارکنان بانک مهر اقتصاد همگام با اقشار مختلف مردمِ سراسر کشور با حضور در راهپیمایی چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، با آرمان‌های امام خمینی (ره)، مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و شهدا تجدید بیعت کردند.

تجدید میثاق کارکنان بانک مهر اقتصاد با آرمان‌های انقلاب اسلامی
روابط عمومی بانک مهر اقتصاد نوشت ؛ این بانک با برپایی نمایشگاه و غرفه محصولات فرهنگی در مقابل شعبه خیابان آزادی ضمن اجرای برنامه هایی، چون پاسخگویی به سوالات شرعی در حوزه بانکداری، گریم کودکان و اهدای هدایای تبلیغاتی، پذیرای راهپیمایان میلیونی مراسم گرامیداشت ۲۲ بهمن بود.
تجدید میثاق کارکنان بانک مهر اقتصاد با آرمان‌های انقلاب اسلامی
علی رضا چهره معاون حقوقی و وصول مطالبات بانک در حاشیه مراسم راهپیمایی مردم تهران، گفت: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تا به امروز، ملت همیشه در صحنه ایران با حضور همیشگی خود نشان داده اند که ذره‌ای از اهداف و آرمان‌های انقلاب عقب نشینی نکرده اند و همواره پشتیبان کشور و ولایت فقیه بوده اند. وی در ادامه افزود: امسال نیز در چهلمین سالروز پیروزی انقلاب و با وجود دشمنی‌های مداوم جبهه استکبار، حضور باشکوه مردم بیشتر از هر زمان دیگری احساس می‌شد و این حماسه میلیونی هموطنان عزیز به تمامی دنیا ثابت کرد که انقلاب اسلامی ایران در برابر همه کینه توزی‌ها و تهدیدات، مقاوم و استوار به راه خود ادامه می‌دهد. محمد قضایی _. معاون اعتبارات و بین الملل بانک _. نیز با حضور در این مراسم با اشاره به اهمیت حضور حداکثری در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن گفت: کارکنان بانک مهر اقتصاد، همگام با مردم انقلابی و همیشه در صحنه سراسر کشور با حضور گسترده در راهپیمایی دشمن شکن ۲۲ بهمن٬ با خلق حماسه‌ای دیگر در دفاع از آرمان‌های انقلاب، امام (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و شهدا مشارکت دارند.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید