کد خبر : 890895

در سال حمایت از تولید کالای ایرانی، بانک تجارت استان اردبیل رتبه نخست بانک‌های دولتی و خصوصی استان را در شاخص رفع موانع تولید و اعطای تسهیلات اشتغال فراگیر از آن خود کرد.

رتبه نخست بانک تجارت اردبیل در اعطای تسهیلات اشتغال فراگیر
به گزارش شمانیوزبه نقل از روابط عمومی بانک تجارت، حسین باقرلو مدیر شعب این بانک در استان اردبیل با اشاره به سهمیه ۳۵۲ میلیارد ریالی در نظر گرفته شده برای بانک تجارت در حوزه پرداخت تسهیلات اشتغال فراگیر گفت: در راستای عمل به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، بانک تجارت اردبیل از ابتدای سال جاری تاکنون با پرداخت ۳۴۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال فراگیر از محل بند‌های الف. و ب. تبصره ۱۸ قانون بودجه سال ۹۷ رتبه اول بانک‌های دولتی و خصوصی را در این بخش کسب کرده و ۹۶ درصد سهمیه در نظر گرفته شده برای اعطای این تسهیلات را محقق کرده است.
رتبه نخست بانک تجارت اردبیل در اعطای تسهیلات اشتغال فراگیر وی تاکید کرد: اولویت بانک برای پرداخت این تسهیلات با رویکرد مناطق کمتر توسعه یافته بوده و از بین طرح‌های معرفی شده مجموعا ۸ طرح از تسهیلات این بانک بهره‌مند و زمینه اشتغال ۷۳ نفر از هموطنان فراهم شده است. باقرلو به اقدامات این بانک در حمایت از بنگاه‌های کوچک و متوسط در سطح استان نیز اشاره کرد و افزود: بانک تجارت در حوزه حمایت از این بنگاه‌ها بین بانک‌های استان حایز رتبه نخست شده و ۱۸ طرح کوچک و متوسط را با پرداخت بیش از ۸۵۴ میلیارد ریال تامین مالی کرده است. مدیر شعب بانک تجارت از پرداخت ۲۲۰ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج توسط این بانک از ابتدای سالجاری تاکنون خبر داد و تصریح کرد: در راستای ترویج سنت حسنه ازدواج، بانک تجارت پرداخت این تسهیلات را با سرعت عمل ویژه مورد توجه قرار داده و از ابتدای امسال ۱۴۰۰ نفر از زوج‌های جوان استان با تسهیلات بانک تجارت جشن ازدواج خود را بر پا کرده اند.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید