کد خبر : 894360

محسن پدرام رئیس هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران به منظور بررسی چگونگی افزایش اثرگذاری کمک‌های این بانک به هموطنان آسیب دیده، از مناطق سیل زده شهرستان پلدختر بازدید کرد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهرایران، محسن پدرام در سفر به استان لرستان با هموطنان آسیب دیده از حادثه سیل در شهرستان پلدختر دیدار کرد و از نزدیک در جریان چگونگی خسارت‌ها و روند امداد رسانی به مردم سیل زده، قرار گرفت.
بازدید رئیس هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران از مناطق سیل زده شهرستان پلدختر
پدرام در فضایی صمیمی با آسیب دیدگان و مردم سیل زده در استان لرستان گفتگو کرد و ضمن شنیدن نظرات آن‌ها درباره نحوه امدادرسانی و کمبود‌های موجود، اقدامات بانک قرض الحسنه مهر ایران برای رفع برخی از مشکلات را تشریح کرد.
شایان ذکر است، بانک قرض الحسنه مهر ایران به محض وقوع سیل در استان‌های مختلف کشور، پایگاه‌های کمک رسانی خود را برای ارائه خدمات امدادی مستقر کرد تا نسبت به توزیع اقلام امدادی همچون آب، نان و خوارک کنسروی در میان آسیب دیدگان اقدام نماید.
همچنین، همکاری با جمعیت هلال احمر کشور برای جمع آوری کمک‌های نقدی مردم و تجمیع آن در «شماره حساب رابط ۹۹۹۹۹ بنام جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران» از دیگر اقدامات بانک قرض الحسنه مهر ایران در راستای کمک به سیل زدگان استان‌های کشور می‌باشد.
علاوه بر این، کارکنان بانک قرض الحسنه مهرایران نیز در اقدامی خود جوش ضمن مشارکت در طرح «همیاران مهر» با هدف کمک به سیل زدگان، بخشی از حقوق و دستمزد خود را به منظور تامین مالی برای تهیه مایحتاج ضروری هموطنان آسیب دیده از سیل استان‌های مختلف کشور به ویژه استان‌های گلستان و لرستان اختصاص دادند.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید