کد خبر : 894664

ساعت خدمات‌رسانی شعب بانک سامان در شش‌ماهه نخست سال ۱۳۹۸ اعلام شد.

ساعت کار جدید شعب بانک سامان اعلام شد
به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بانک سامان ، شعب بانک سامان در استان‌های تهران و البرز در شش ماه آینده، در روز‌های شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷:۴۵ تا ۱۵:۴۵ و روز‌های پنج‌شنبه از ساعت ۷:۴۵ تا ۱۲:۴۵ آماده ارایه خدمات بانکی خواهند بود. ساعت کاری شعبه هایپر استار نیز از ساعت ۸ تا ۱۸ در روز‌های شنبه تا چهارشنبه و ۸ تا ۱۳ در روز‌های پنج‌شنبه است. شعب بانک در استان‌های اصفهان، فارس، قم، آذربایجان‌شرقی، آذربایجان غربی، خراسان‌رضوی، اردبیل و شهر اهواز در شش ماه آینده، در روز‌های شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۵:۳۰ و روز‌های پنج‌شنبه از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۲:۳۰ آماده ارایه خدمات بانکی خواهند بود.
ساعت کاری شعبه سیتی‌سنتر اصفهان از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۶:۳۰ در روز‌های شنبه تا چهارشنبه و ۸:۳۰ تا ۱۴ در روز‌های پنج‌شنبه است. شعب سایر شهرستان‌ها نیز در بهار و تابستان ۱۳۹۸، شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۴:۱۵ و روز‌های پنج‌شنبه از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۳:۱۵ ارایه خدمت خواهند کرد.
شعب بانک سامان در مناطق آزاد کیش و قشم براساس ساعت کار اعلامی سازمان مناطق آزاد از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۵:۳۰ در روز‌های شنبه تا چهارشنبه و ۷:۳۰ تا ۱۲:۳۰ در روز‌های پنج‌شنبه است.
شعبه فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) و واحد CIP نیز همانند دیگر روز‌های سال، به‌صورت بیست‌وچهار ساعته در خدمت هموطنان است.
همچنین ساعت کاری واحد‌های ستادی بانک سامان در شش ماه نخست سال جاری از ۷:۳۰ تا ۱۶:۱۵ خواهد بود. مرکز سامان ارتباط با شماره ۶۴۲۲-۰۲۱ در تمام ساعات شبانه‌روز، آماده پاسخ‌گویی و ارایه خدمات به مشتریان است.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید