کد خبر : 895982

مدیرعامل بانک صنعت و معدن در دیدار با صنعتگران و کارآفرینان استان لرستان:

حسین مهری در دیدار با استاندار و جمعی از کارآفرینان و تولیدکنندگان استان لرستان ضمن اشاره به رسالت اصلی بانک در سال جاری که همان رونق تولید می‌باشد، از اتخاذ سیاست‌ها و برنامه‌های راهبردی به منظور حمایت همه جانبه از تولیدکنندگان و صنعتگران توسط این بانک خبر داد.

توجه ویژه بانک صنعت و معدن به رونق تولید در سال جاری
به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بانک صنعت ومعدن، رییس هیأت مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن در نشستی که با جمعی از کارآفرینان و تولید کنندگان استان در روز چهارشنبه مورخ ۹۸/۱/۲۸ و با حضور سید موسی خادمی استاندار لرستان که در محل استانداری برگزار گردید، با تأکید بر لزوم تأمین مالی صنایع و حمایت از تولیدکنندگان بیان داشت: کارآفرینان و تولیدکنندگان فرماندهان جنگ اقتصادی می‌باشند و بانک مجموعه‌ای در خدمت آن‌ها به منظور تحقق رونق تولید و ایجاد اشتغال در کشور است.
مهری در این دیدار با تبریک اعیاد شعبانیه و میلاد مسعود امام زمان (عج) ضمن ابراز همدردی با حادثه دیدگان سیل اخیر از ملت شریف ایران نیز که در این حادثه در کنار هموطنان خود بودند تشکر و قدردانی نمود و تصریح کرد بانک صنعت و معدن از همه ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های خود به منظور حمایت از صنعتگران و تولیدکنندگان استان استفاده خواهد کرد.
مدیرعامل بانک صنعت و معدن اعلام کرد با حجم سرمایه گذاری‌های انجام شده، در حال حاضر این بانک تامین مالی ۴۸ طرح این استان با اعتبار ارزی و ریالی بالغ بر ۴۶۷ میلیون یورو و ۲۵۴۳ میلیون ریال را به عهده گرفته است که این امر نشان از اهمیت ویژه این استان در بخش صنعت و معدن کشور دارد.
وی ضمن تاکید بر شناسایی قابلیت‌های استان لرستان در بخش صنعت و معدن اعلام کرد جذب منابع با توجه به حجم سرمایه گذاری‌های انجام شده از اولویت‌های مهم سرپرستی استان بوده که به منظور تامین مالی سایر پروژه‌ها باید در دستور کار قرار گیرد.
خادمی استاندار لرستان نیز ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات بانک صنعت و معدن در پیشرفت این استان از اهتمام ویژه این بانک به صنعتگران و تولیدکنندگان استان قدردانی نمود و اشاره کرد استان لرستان دارای ظرفیت‌های زیادی در بخش صنعت و معدن کشور می‌باشد که لازم است توجه ویژه‌ای به این مقوله توسط نهاد‌های تصمیم گیر به عمل آید.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید