کد خبر : 899491

بانک قرض الحسنه مهرایران در همکاری با «شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی» به منظور حمایت و تقویت زمینه‌های کشاورزی، تسهیلات قرض الحسنه پرداخت می‌کند.

اعطای تسهیلات قرض الحسنه در راستای توسعه بخش کشاورزی دربانک قرض الحسنه مهرایران
به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، گسترش تعاملات در زمینه حمایت از توسعه بخش کشاورزی با بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و امکانات طرفین «به منظور ارائه خدمات متنوع و نوین بانکی به کشاورزان» از جمله محور‌های این تفاهمنامه می‌باشد.
حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی از جمله اهداف اصلی این همکاری‌ها است و بانک قرض الحسنه مهرایران و «شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی» در زیر بخش‌های زراعت و باغبانی، دامداری و دامپروری، جنگل و مرتع، شیلات و آبزیان و صنایع و خدمات مرتبط با وظایف وزارت جهاد کشاورزی با یکدیگر همکاری می‌کنند.
در این تفاهمنامه، بانک قرض الحسنه مهر ایران با پرداخت تسهیلات قرض الحسنه بر اساس «طرح اعتبار در حساب جاری» و «طرح حمایتی اشخاص حقیقی/ حقوقی» از بخش کشاورزی حمایت می‌کند.
در راستای این همکاری، بانک قرض الحسنه مهر ایران به هریک از افراد معرفی شده از طرف صندوق تا سقف ۲۰۰ میلیون ریال بمنظور تأمین مالی طرح‌ها و پروژه‌های کشاورزی تسهیلات قرض الحسنه پرداخت می‌کند.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید