کد خبر : 899570

با تجهیز پنج شعبه دیگر بانک دی به سامانه خدمات بانکی روشندلان، امکان ارائه خدمات به نابینایان در هشت شعبه این بانک امکان پذیر شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از اداره روابط عمومی و تبلیغات بانک دی، در راستای انجام مسئولیت‌های اجتماعی و ارایه خدمات مطلوب و متناسب با شرایط اقشار مختلف جامعه و حفظ و رعایت حقوق شهروندی افراد معلول، سامانه خدمات بانکی روشندلان در پنج شعبه دیگر بانک دی راه اندازی شد.
بر اساس این گزارش، پس از راه اندازی سامانه خدمات بانکی روشندلان برای سه شعبه میدان انقلاب، طالقانی و میدان شهداء در سال ۱۳۹۷، با تجهیز پنج شعبه زاهدان، شهرری، کرمانشاه، بندرعباس و کاشان به این سامانه، امکان ارایه خدمات بانکی به روشندلان در هشت شعبه بانک دی فراهم شده است.
ارائه خدمات بانکی به روشندلان در هشت شعبه بانک دی امکان پذیر شد
گفتنی است؛ این سامانه مجهز به صفحه کلید و نمایشگر بریل، اسپیکر، هدفون، ثبت اثر انگشت و امکان تکمیل فرم‌های بانکی با استفاده از صفحه کلید می‌باشد و کاربر می‌تواند تمامی خدمات افتتاح حساب، واریز و برداشت از دفترچه و کارت را انجام دهد.
ارائه خدمات بانکی به روشندلان در هشت شعبه بانک دی امکان پذیر شد
تا پیش از این روشندلان برای استفاده از خدمات بانکی به داشتن یک فرد امین بینا برای مراجعه به شعب بانک‌ها نیاز داشتند که از این پس روشندلان می¬توانند با مراجعه به شعب مجهز بانک دی به سامانه خدمات بانکی روشندلان، بدون همراه داشتن فرد «امین» و هیچ¬ گونه محدودیتی به انجام امورات بانکی خود بپردازند.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید