کد خبر : 899832

ارائه تسهیلات قرض‌الحسنه در کنار بهره‌‎مندی از خدمات نوین بانکی توسط بانک قرض‌الحسنه مهر ایران باعث شده تا از ابتدای شکل‌گیری این بانک تا به امروز مجموع مبالغ تسهیلات پرداخت شده به رقم قابل توجه ۳۶۰هزار میلیارد ریال برسد.

به گزارش شمانیوز به نقل از اقتصاد آنلاین، مجموع مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران تا پایان فرودین ماه سال جاری به تعداد ۶میلیون و ۷۸۰هزار و ۹۸۱نفر رسید. این در حالی است که طی بیش از ۱۲سال فعالیت بانک، سال گذشته رکورد جذب مشتری در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران شکست و بیش از یک میلیون و ۲۲۵هزار و ۲۹۷ نفر تنها طی سال ۱۳۹۷ به جمع مشتریان بانک پیوستند.
پرداخت ۳۶۰هزار میلیارد ریال تسهیلات در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران
بر اساس این گزارش از ابتدای فعالیت بانک تا پایان فروردین ماه سال جاری، بالغ بر ۴میلیون و ۵۳۷هزار فقره تسهیلات بانکی پرداخت شده است که مجموع مبالغ پرداختی بیش از ۳۶۰هزار میلیارد ریال است.
پرداخت ۳۶۰هزار میلیارد ریال تسهیلات در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران
پرداخت ۳۶۰هزار میلیارد ریال تسهیلات در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران اینترنت بانک، همراه بانک، پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج و تسهیلات قرض‌الحسنه پرداخت جهیزیه، تسهیلات قرض‌الحسنه تعمیر و تکمیل مسکن، تسهیلات قرض‌الحسنه ودیعه مسکن، تسهیلات قرض‌الحسنه درمان، تسهیلات قرض‌الحسنه کسبه و صنوف، راه‌اندازی سامانه افتتاح حساب آنلاین، محاسبه اقساط تسهیلات، محاسبه معدل حساب، خرید شارژ، سامانه تسهیلات آنلاین، تلفن بانک، اس ام اس بانک و ارائه طرح‌های اعتباری پیوند مهر ایران، تسهیلات امتیازی مهر ایران، اندوخته بانوان مهر ایران، اندوخته خانواده مهر ایران، حمایتی فرد حقیقی و طرح ۲ در یک و طرح‌های مسئولیت اجتماعی رویش باور و همیاران مهر از جمله مهم‌ترین خدمات بانک قرض‌الحسنه مهر ایران است که همگام با جدیدترین فناوری‌های نوین بانکی به مشتریان وفادار این بانک عرضه می‌شود.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید