شمانیوز

فال روزانه چهارشنبه 15 آبان 98 +فال حافظ و فال تولد 98/08/15

فال روزانه چهارشنبه 15 آبان 98 +فال حافظ و فال تولد 98/08/15

 

 

 

فال روز تولد امروز چهار شنبه 98/08/15

 

 

 

دوست عزیزی که 15 آبان به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی مسئولیت پذیر، منظم، اجتماعی و خلاق هستید که همه کارهایش را بر اساس برنامه پیش می برد. باورهای مذهبی و فلسفی شما برایتان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند. شما باید سعی کنید از حسادت، لجبازی و خودخواهی هایی که گاهی به سراغتان می آیند رهایی پیدا کنید تا شخصیتتان از این که هست بهتر شود. امسال وضعیت سلامتی شما با هیچ مشکل خاصی مواجه نخواهد بود، اما ممکن است نگرانی هایی از بابت سلامتی نزدیکان و پدر و مادر خود داشته باشید. خوشبختانه همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت و این مشکلات چندان جدی نخواهند بود. امسال شما از سرمایه گذاری هایی که در گذشته انجام داده اید سود قابل توجهی به دست خواهید آورد. درگیرهای حقوقی که داشته اید نیز ختم به خیر خواهند شد و این اتفاق هم باعث خواهد شد که پول بیشتری به حسابتان واریز شود و ناگهان ببینید که اوضاع مالیتان پیشرفت قابل توجهی کرده و به ثبات رسیده است. اگر کسب و کار مستقلی دارید یک سفر کاری به خارج از کشور به گسترش کسب و کار شما منجر خواهد شد. هنرمندان، ورزشکاران و نویسنده های متولد امروز سال پرباری را پیش رو خواهند داشت. روابط عاطفی شما سرشار از عشق، محبت و حمایت طرف مقابلتان خواهند بود. دی، فروردین و شهریور بهترین ماه های سال هستند.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه چهار شنبه 1398/8/15 مخصوص متولدین فروردین

امروز استرس و فشار کاری دارد شما را از پای در می آورد. سعی کنید غذای کافی بخورید و تا می توانید آب بنوشید. همچنین باید به مقدار کافی برای استراحت کردن وقت بگذارید و از گذراندن تمام روز پشت میز کارتان جدا خودداری کنید. برای این که به بدنتان زیاد فشار وارد نشود حتما زمانی را صرف بلند شدن و راه رفتن کنید. اگر نمی توانید از اتاق کارتان بیرون بروید در همات فضای کارتان هر چند ساعت کمی قدم بزنید. پس از پایان ساعت کاری هر چه سریعتر به خانه رفته و به هر روشی که خودتان می دانید روی شما جواب می دهد فشار و استرس روز را از بدنتان خارج کرده و تا می توانید استراحت کنید. فردا روز آسان تری خواهد بود.

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین فروردین:

 

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست***سخن شناس نه‌ای جان من خطا این جاست

سرم به دنیی و عقبی فرو نمی‌آید***تبارک الله از این فتنه‌ها که در سر ماست

 

تعبیر:زندگی بدون او برایت میسر نیست. غم دوری و هجران را نمی توان تحمل کنی ولی فعلا" چاره ای جز این نداریو با گریه و زاری کردن کاری درست نمی شود. شاید در آینده وصال یار میسر شود. با امید رسیدن به مقصود با مرگ دست و پنجه نرم کن.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه چهارشنبه 1398/8/15 مخصوص متولدین اردیبهشت 

شما امروز خیلی خوب از نقاط قوت و ضعف خود آگاه هستید و همین به شما کمک خواهد کرد تا بدانید برای انجام کارهایی که به عهده دارید چه کمبودهایی را باید برطرف کنید. امروز شما بسیار رمانتیک و احساساتی شده اید و دوست دارید تمام روزتان را در کنار شخصی که دوست دارید بگذرانید. احتمال این که بتوانید تمام روز را با او باشید خیلی کم است، چون هر دوی شما کارهای زیادی برای انجام دادن دارید، اما می توانید طوری برنامه ریزی کنید که از ساعات محدود در کنار هم بودن نهایت لذت را ببرید. شاید هماهنگ کردن برنامه هایتان با هم کار سختی باشد، اما قطعا لحظات خوش با هم بودن ارزش تلاشی که می کنید را خواهند داشت.

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین اردیبهشت:

 

کنون که بر کف گل جام باده صاف است***به صد هزار زبان بلبلش در اوصاف است

بخواه دفتر اشعار و راه صحرا گیر***چه وقت مدرسه و بحث کشف کشاف است

 

تعبیر: اگر کار را برای رضای خداوند انجام داده ای پس چرا دیگر شکایت می کنی. خداوند مزد تو را می دهد. پیر دانایی راه تاریک تو را با علم خودش روشن می کند ولی راه بسیار طولانی و مقصد دور است. تو از عاقبت گناه باخبری پس چرا گناه می کنی. با توسل به قرآن آبروی ریخته ات بر می گردد.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه چهارشنبه 1398/8/15 مخصوص متولدین خرداد 

امروز یک زن که شاید هم یکی از همکارانتان باشد به دیدن شما خواهد آمد، رفتار این شخص که بسیار هم باهوش است گاهی برای شما آزار دهنده است، امروز هم اگر مواظب نباشید خیلی زود خودتان را درگیر بحث خواهید یافت که اصلا دلتان نمی خواسته است وارد آن شوید. شاید حتی به یکباره ببینید که صدایتان هم بلند شده و تقریبا دارید با هم دعوا می کنید. سعی کنید از این شخص فاصله بگیرید؛ او مشکلاتی دارد که به شما هیچ ارتباطی ندارند، اما می خواهد شما را درگیر آنها کند و فقط خودان هستید که می توانید از بروز چنین وضعیتی جلوگیری کنید. البته که باید با او رفتاری مودبانه داشته باشید، اما به هیچ وجه مجبور نیستید تمام گفته ها و کارهایش را تحمل کنید.

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین خرداد:

 

ای شاهد قدسی که کشد بند نقابت***و ای مرغ بهشتی که دهد دانه و آبت

خوابم بشد از دیده در این فکر جگرسوز***کاغوش که شد منزل آسایش و خوابت

 

تعبیر:در کمک و خدمت به دیگران از هیچ چیزی مضایقه نمی کنید. برای دوست خوب جان خود را هم فدا می کنید اما انتظار نداشته باشید دوستانتان هم مثل شما رفتار کنند، زیرااینخصلت شماست. کمی در خدمت دل خودتان باشید و فکری برای درد خودتان بکنید.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه چهارشنبه 1398/8/15 مخصوص متولدین تیر

امروز تماس های بسیاری با شما گرفته خواهند شد. برخی از این تماس ها را افرادی از راه دور با شما می گیرند، بعضی از آنها هم از جانب دوستانی هستند که با درگیری ها و مشکلات عاطفی دشواری دست و پنجه نرم می کنند و به یک گوش شنوا برای درد و دل کردن نیاز دارند. به احتمال زیاد یکی از این تماس ها هم از جانب عشقتان خواهد بود که بی صبرانه می خواهد شما را ببیند. چرا خودتان را با حرف زدن پای تلفن خسته کنید؟ اگر برنامه ی فشرده ای که برای امروزتان دارید وقتی برایتان باقی گذاشت، در اولین فرصت ممکن با هم قرار گذاشته و در یکی از محل های مورد علاقه تان همدیگر را دیده و به صحبت با هم بنشینید.

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین تیر:

 

خمی که ابروی شوخ تو در کمان انداخت***به قصد جان من زار ناتوان انداخت

نبود نقش دو عالم که رنگ الفت بود***زمانه طرح محبت نه این زمان انداخت

 

تعبیر:در کمک و خدمت به دیگران از هیچ چیزی مضایقه نمی کنید. برای دوست خوب جان خود را هم فدا می کنید اما انتظار نداشته باشید دوستانتان هم مثل شما رفتار کنند، زیرااینخصلت شماست. کمی در خدمت دل خودتان باشید و فکری برای درد خودتان بکنید.

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه چهارشنبه 1398/8/15 مخصوص متولدین مرداد 

امروز ممکن است مجبور به رسیدگی به مسائل مالی باشید. شما باید صورت حساب ها را پرداخت کنید، چک های بانکی تان را وصول کنید و یا مبلغی که بابت معامله ای قرار بوده به حسابتان واریز شود را از حسابی به حساب دیگر منتقل کنید. احساس آرامشی که شما از انجام این کارها به دست خواهید آورد قابل وصف نیست و باعث خواهد شد تمام روز روحیه بسیار خوبی داشته باشید. حالا که این همه انرژی در وجود خود احساس می کنید چرا کمی ورزش و پیاده روی را هم به برنامه امروزمان اضافه نکنید؟ می توانید به یکی از دوستان نزدیکتان زنگ زده و او را هم با خود همراه کنید. بعد از یک روز سخت کاری شما حق کمی خوش گذرانی را دارید.

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین مرداد:

 

روشن از پرتو رویت نظری نیست که نیست***منت خاک درت بر بصری نیست که نیست

ناظر روی تو صاحب نظرانند آری***سر گیسوی تو در هیچ سری نیست که نیست

 

تعبیر:صلاح در این است که فعلا" به عهدی که بسته ای عمل کنی. درست است که پشیمان شده ای اما خود را به دست سرنوشت سپرده ای. رحمت خداوند شامل حالت می شود و اقبال بلند و ثروت زیادی به تو می بخشد. اما مواظب باش با وزیدن باد غفلت زود همه چیز را از دست ندهی.

z1og_fefdjnd3y7qv

 

فال روزانه چهارشنبه 1398/8/15 مخصوص متولدین شهریور

شما از لحاظ روحی در وضعیت بسیار خوبی قرار دارید و برای انجام هر کاری که به عهده تان باشد آماده اید. انرژی جسمانی شما در سطح بسیار بالایی قرار دارد و کمی ورزش کردن می تواند ایده ی بسیار خوبی باشد. با این همه انرژی که امروز در اختیار دارید هر لحظه انجام کار تازه ای به ذهنتان می رسد، یک لحظه می خواهید دوره ی آموزشی جدیدی را شروع کنید و لحظه ای دیگر به فکر رفتن به سفری دور و دراز هستید. شور و اشتیاق بسیار و نگاه مثبتی که امروز در اختیار دارید باعث می شود که هیچ حد و مرزی برایتان وجود نداشته باشد. در کنار تمام مسئولیت هایی که به عهده دارید حتما زمانی را به انجام آنچه قلبتان از شما می خواهد اختصاص دهید.

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین شهریور:

 

روضه خلد برین خلوت درویشان است***مایه محتشمی خدمت درویشان است

گنج عزلت که طلسمات عجایب دارد***فتح آن در نظر رحمت درویشان است

 

تعبیر:با هر کس طرح دوستی نریز که هر چه صدمه دیده ای از دوست بد بوده است. در عشق شکست خورده ای. اما همه چیز دوباره رو به راه می شود. عشق پاک و بی آلایشت را نصیب هر کسی نکن زیرا آنان ظاهر خوب و باطنی تیره دارند. در زمان احتیاج هم در هر خانه ای را نزن که حاجت تو در زور بازویت می باشد.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه چهارشنبه 1398/8/15 مخصوص متولدین مهر

امروز ممکن است در ابتدای روز فکر کنید که هیچ چیزی برایتان غیر ممکن نیست و برنامه خیلی سنگینی برای خود در نظر بگیرید، اما اگر بیش از اندازه به خودتان فشار بیاورید خیلی زود از این کارتان پشیمان خواهید شد. امروز شما به یکباره از لحاظ روحی به دوستی که در جایی دور از شما زندگی می کند و مدتی طولانی است او را ندیده اید به شدت احساس نزدیکی می کنید. شما در این فکر هستید که او این روزها چه می کند و شاید حتی نگران او شوید و به این فکر بیفتید که چرا یکباره اینقدر به فکر او افتاده اید. به جای این که تسلیم این احساسات منفی شوید با او تماس بگیرید و از وضعیتش باخبر شوید. او حتما از این که با یک دوست قدیمی کمی درد دل کند خوشحال خواهد.

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین مهر:

 

ساقی بیار باده که ماه صیام رفت***درده قدح که موسم ناموس و نام رفت

وقت عزیز رفت بیا تا قضا کنیم***عمری که بی حضور صراحی و جام رفت

 

تعبیر:خداوند نعمت و رحمت زیادی به تو ارزانی داشته و آنچه را که احتیاج داری فراهم نموده است، پس مغرور نباش. او از حال تو خئب آگاه است. روزی تو قطع نمی شود. در زندگی به پستی و بلندی اعتقاد داشته باش قبله ی معبود تو فقط و فقط خداوند باشد.

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه چهارشنبه 1398/8/15 مخصوص متولدین ابان 

امروز فعالیت های گروهی و دور همی هایی که در آنها شرکت دارید بسیار هیجان انگیز یا بهتر بگوییم پر تنش خواهند بود. حاضران در این جمع ها درگیر بحث با یکدیگر خواهند شد و با تعصب بسیاری از نقطه نظرات خود دفاع خواهند کرد و پیدا کردن نقاط مشترک خیلی سخت و تقریبا غیر ممکن خواهد بود. امروز به نفع شماست که در این بحث ها هرچقدر هم که وسوسه برانگیز باشند شرکت نکنید. شما نخواهید توانست حرف خودتان را به کرسی بنشانید و فقط دلخوری هایی بین شما و دوستانتان به وجود خواهند آمد. بالاخره یک نفر دیگر هم در این جمع پیدا خواهد شد که مثل شما به شرکت در این بحث ها علاقمند نباشد و شما بتوانید در آرامش با او صحبت کنید.

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین آبان:

 

حاصل کارگه کون و مکان این همه نیست***باده پیش آر که اسباب جهان این همه نیست

از دل و جان شرف صحبت جانان غرض است***غرض این است وگرنه دل و جان این همه نیست

 

تعبیر: از انتظار خسته شده اید. منتظر جواب ثانیه شماری می کنید. باز هم شانس خود را محک بزنید. برای رسیدن به جواب به کسی دروغ نگویید، چون مشت شما باز می شود. متوسل به حیله نشوید. صبر داشته باشید. انشاالله جواب خواهید گرفت.

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه چهارشنبه 1398/8/15 مخصوص متولدین اذر 

شما این را احساس می کنید که تغییراتی احتمالی در زندگی شخصی یا حرفه ایتان در پیش هستند و همین باعث شده است دچار احساس نگرانی و عدم امنیت شوید. اصلا خودتان را تسلیم این احساسات آزار دهنده نکنید. اگر تغییری در کار باشد این تغییر بدون شک به نفع شما خواهد بود. شاید در ابتدا این طور به نظر نرسد و حتی اوضاع کمی برایتان سخت شود، اما در نهایت همه چیز باب میل شما خواهد بود. امروز تنش و استرس زیادی را در بین اطرافیان خود حس می کنید و جذب بخشی از این انرژی منفی اجتناب ناپذیر به نظر می رسد. سرتان را با مسائل شخصی تان گرم نگه دارید و خودتان را درگیر مشکلات دیگران نکنید.

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین آذر:

 

 

حاصل کارگه کون و مکان این همه نیست***باده پیش آر که اسباب جهان این همه نیست

از دل و جان شرف صحبت جانان غرض است***غرض این است وگرنه دل و جان این همه نیست

 

تعبیر: از انتظار خسته شده اید. منتظر جواب ثانیه شماری می کنید. باز هم شانس خود را محک بزنید. برای رسیدن به جواب به کسی دروغ نگویید، چون مشت شما باز می شود. متوسل به حیله نشوید. صبر داشته باشید. انشاالله جواب خواهید گرفت.

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه چهارشنبه 1398/8/15 مخصوص متولدین دی 

شما این اواخر درگیر برنامه ریزی برای سفر به کشوری دیگر به منظور ادامه تحصیل و کسب رتبه ی علمی بالاتر و یا آغاز یک زندگی جدید بوده اید. شما پیش از این هم به این هدف فکر کرده بودید اما هربار به دلیلی آن را به تعویق انداخته اید. حالا بالاخره از آن محدودیت های خیالی که برای خودتان تعیین کرده بودید رها شده اید و قصد دارید که تصمیم خود را عملی کنید. وقتی تا این حد مصمم باشید هیچ چیزی نخواهد توانست جلویتان را بگیرد. البته که مجبور خواهید بود زمان زیادی را صرف فراهم کردن آمادگی های لازم برای انجام این کار بکنید، اما خوشبختانه در این مسیر مشکل خاصی مواجه نخواهید بود و خیلی زودتر از آنچه انتظار دارید به هدفتان خواهید رسید.

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین دی:

 

 

المنه لله که در میکده باز است***زان رو که مرا بر در او روی نیاز است

خم‌ها همه در جوش و خروشند ز مستی***وان می که در آن جاست حقیقت نه مجاز است

 

تعبیر:به قولی که داده ای عمل کن. کار ناتمامت را تمام کن ولی پایت را از گلیمت درازتر نکن چون باعث رسوایی ات می شود. در حق کسی بدی نکن چون نتیجه اش دامنت را می گیرد. نصیحت این پیر دانا را گوش کن تا سعادتمند شوی و گره ی کار تو باز شود. اقبال و ستاره ی تو چون خوشه ی پروین است.

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه چهارشنبه 1398/8/15 مخصوص متولدین بهمن 

امروز درگیری ها و کاغذبازی های مرتبط با یک مسئله ی مالی که برای مدتی طولانی درگیر آنها بوده اید بالاخره به سرانجام خواهند رسید و خیالتان از بابت آنها راحت خواهد شد. اگر هیچ اتفاق خوب دیگری هم در طی این روز پیش نیاید، این اتفاق باعث خواهد شد که روحیه تان حسابی تغییر کند. شما آنقدر سر حال می شوید که دائم دلتان می خواهد حرف بزنید و پر از شور و نشاط و سرشار از احساسات شده اید. شاید حتی به یکباره به سرتان بزند که شخصی را که دوست دارید با یک قرار عاشقانه ی درست و حسابی غافلگیر کنید. خوب، حالا که فرصتی پیش آمده است و کیفتان روبراه است تا می توانید خوش بگذرانید.

 

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین بهمن:

تعبیر: هر چیزی را که برای خود نمی پسندی برای دیگران هم مپسند. خود را گرفتار مسئله ای کرده ای که نجات از آن بسیار سخت است. آنقدر خود را غرق در این کار کرده ای که اطرافیان را از یاد برده ای. مقاومت کن حتی اگر مجبور شوی التماس کنی. خود را رهایی ده.

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه چهارشنبه 1398/8/15 مخصوص متولدین اسفند 

تجربه هایی ناخوشایند در رابطه با کار، خانواده و یا تحصیلات باعث ناراحتی یکی از دوستان، همکاران و یا شاید حتی عشقتان شده اند و هر لحظه ممکن است با واکنش هایی تند و عصبی از طرف او مواجه باشید. رفتار این شخص در حال حاضر بسیار غیر قابل پیش بینی است و حتی اگر در یک لحظه شاد باشد ممکن است لحظه ای دیگر غرق در غم و اندوه باشد. سعی نکنید او را نصیحت کنید و یا بخندانید، این کارهای شما تنها باعث عصبانیت او خواهند شد و به هیچ وجه در آرام کردن او موفق نخواهید بود. در شرایط موجود بهترین کاری که از دستتان بر می آید این است که او را به حال خودش بگذارید تا با خودش و شرایطی که پیش آمده کنار بیاید.

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین اسفند:

 

صبحدم مرغ چمن با گل نوخاسته گفت***ناز کم کن که در این باغ بسی چون تو شکفت

گل بخندید که از راست نرنجیم ولی***هیچ عاشق سخن سخت به معشوق نگفت

 

تعبیر:به درگاه خداوند دست نیاز بلند کرده ای و عاجزانه طلب مراد می کنی. دنبال طبیبی برای درمان دل بیمار خود هستی. حاضری برای رسیدن به مقصود جان خود را هم فدا کنی. بالاخره فیض رحمت خداوندی شامل حالت می شود. روزگار تلخ برایت شیرین شده، نسیم بهاری هم دل سرد و بی روح تو را به گلزاری مصفا مبدل خواهد ساخت.

z1og_fefdjnd3y7qv

** همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد

*منبع: سایت های تصویر زندگی و آکا

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه