شمانیوز

سازمان بورس و اوراق بهادار، موافقت اصولی عرضه عمومی صکوک اجاره شرکت لبنیات و بستنی دومینو (سهامی خاص) را به ارزش ۲ هزار میلیارد ریال صادر کرد.

به گزارش شمانیوز به نقل از مدیریت دارایی مرکزی بازار سرمایه، سازمان بورس و اوراق بهادار، موافقت اصولی عرضه عمومی صکوک اجاره شرکت لبنیات و بستنی دومینو (سهامی خاص) را به ارزش 2 هزار میلیارد ریال به منظور تهیه مواد اولیه مورد نیاز برای راه اندازی خط تولید جدید صادر کرد.

دارایی مبنای انتشار این اوراق تجهیزات و ماشین آلات تولید و بسته بندی انواع محصولات شرکت دومینو است که توسط نهاد واسط از این شرکت خریداری شده و سپس بصورت اجاره به شرط تملیک به دومینو واگذار می شود.

این اوراق 5 ساله و با نرخ اجاره بهای 18 درصد است که این اجاره بها هر سه ماه یک بار توسط شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه به حساب دارندگان اوراق واریز می گردد. ناشر این اوراق شرکت واسط مالی مهر چهارم (با مسئولیت محدود) بوده و عرضه آن در صورت دریافت مجوز انتشار، از طریق شرکت فرابورس ایران صورت خواهد گرفت.

ضامن این اوراق بانک سامان بوده و بازارگردان و متعهد پذیره نویس آن شرکت تامین سرمایه کاردان است. همچنین، عامل فروش این اوراق شرکت کارگزاری بانک سامان است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه