شمانیوز
شما نیوز

یک شرکت با مدیریت بانوان در حوزه کارآفرینی زنان و روستایی قدم در راه کرادفاندینگ گذاشت

اعطای موافقت اصولی تامین مالی جمعی به شرکت مدبران تجارت ایفا

شرکتی که در حوزه کارآفرینی و حمایت از کسب‌وکارهای اجتماعی فعال است و ساختار اجرایی آن را زنان تشکیل می‌دهند، موفق به کسب موافقت اصولی تامین مالی جمعی شد.

به گزارش شمانیوز و به نقل از مدیریت ارتباطات فرابورس ایران و طبق اعلام مدیریت نهادهای مالی فرابورس،شرکت «مدبران تجارت ایفا» وابسته به بنیاد ایفا که در حوزه تامین سرمایه و حمایت از کسب‌وکارهای اجتماعی نوآور فعال است و در صنعت کشاورزی و غذا و سایر کسب‌وکارهای تکمیل‌کننده زنجیره ارزش در این صنایع، فعالیت خواهد کرد، موفق به اخذ موافقت اصولی از کارگروه ارزیابی تامین مالی جمعی شد.

 این شرکت توانست پس از تکمیل، بررسی و تأیید مستندات از جمله مدل کسب‌وکار، اطلاعات ثبتی و سوابق اجرایی شرکت، سهامداران، و سایر اسناد مربوطه از سی و یکمین جلسه کارگروه ارزیابی تامین مالی جمعی موافقت اصولی کسب کند.

به منظور دریافت مجوز فعالیت و شروع فعالیت تامین مالی جمعی لازم است شرکت مدبران تجارت ایفا حداکثر ظرف شش ماه پس از دریافت موافقت اصولی، مراحل اخذ مجوز فعالیت و راه اندازی سکو را طی کند و تا پیش از طی کردن مراحل اخذ مجوز فعالیت، شرکت مدبران تجارت ایفا مجاز به انتشار طرح در سکو نیست.

گفتنی است در ساختار اجرایی این شرکت که در حوزه کارآفرینی و حمایت از کسب‌وکارهای اجتماعی فعال است، از زنان بهره گرفته می‌شود.

بنا به اعلام مدیریت نهادهای مالی فرابورس ایران 6 شرکت دیگر نیز در حال تکمیل سکو و طی کردن مراحل اخذ مجوز فعالیت هستند.

فهرست شرکت‌‎های دارای مجوز فعالیت و همچنین طرح‌های تامین مالی جمعی در بخش بازارها و محصولات، قسمت تامین مالی جمعی در سایت فرابورس ایران قابل مشاهده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied