`
شمانیوز
شما نیوز

معارفه مدیرعامل جدید بیمه سرمد برگزار شد/ رییس هیات مدیره تاکید کرد؛

اطمینان خاطر برای مشتریان ارمغان سرمد

رئیس هیات مدیره بیمه سرمد گفت: باید با همکاری تمامی مدیران و کارکنان، بیمه سرمد به یک برند معتبر و مورد اطمینان مشتریان تبدیل شود.

 اطمینان خاطر برای مشتریان ارمغان سرمد

به گزارش شمانیوز و به نقل از روابط عمومی بیمه سرمد، یعقوب رشنوادی صبح امروز در جلسه هیات مدیره، حکم مدیرعاملی خود را از احمد فاضلی دریافت کرد.

رئیس هیات مدیره بیمه سرمد پس از اعطای حکم مدیرعاملی رشنوادی گفت: امیدوارم تغییرات در شرکت و حضور آقای رشنوادی به عنوان رهبر تیم اجرایی، برای سرمد و صنعت بیمه کشور منشا خیر باشد و سرمد به شرکتی تبدیل شود که آرامش و امنیت خاطر را به عنوان یک شرکت بیمه برای مردم به ارمغان بیاورد.

فاضلی خاطرنشان کرد: تلاش همه اعضای هیات مدیره و کارکنان شرکت این است که تصویری که از بیمه سرمد در ذهن مردم ثبت می‌شود، یک شرکت بیمه سالم و خدمتگزار باشد. همه باید دست به دست هم بدهیم تا سرمد را به یک شرکت معتبر بیمه در کشور تبدیل کنیم که اطمینان را به مشتریان هدیه بدهد.

رئیس هیات مدیره بیمه سرمد افزود: اطمینان به برند، مهمترین اتفاق برای یک شرکت است و این می‌تواند وجه تمایز سرمد با سایر شرکت‌ها باشد.

وی در پایان گفت: تیم فنی شرکت، باید بهترین شرایط را به بیمه‌گذاران ارائه دهد و امیدوارم با حضور آقای رشنوادی در کسوت مدیرعاملی، بتوانیم به یک برند معتبر تبدیل شویم و ما هم در هیات مدیره نهایت همکاری را با ایشان خواهیم کرد.

یعقوب رشنوادی نیز پس از دریافت حکم مدیرعاملی از فاضلی با تشکر از اعتماد تمامی اعضای هیات مدیره و سهامداران شرکت، با اشاره به آیه شریف 58 سوره نساء گفت: امیدوارم بتوانم از امانتی که امروز سهامداران و اعضای هیات مدیره به من سپرده‌اند، حفاظت کرده و در دوره حضورم در بیمه سرمد به بهترین نحو به وظایفم عمل نموده و به عدالت و انصاف رفتار کنم.

مدیرعامل بیمه سرمد گفت: تمام سعی‌ام این است که امانتدار خوبی باشم و در چارچوب قانون از مسیر صحیح خارج نشوم. وی ضمن تشکر از اعتماد اعضای هیات مدیره گفت: از بزرگواری و حسن اعتماد رییس و اعضای محترم هیات مدیره سپاسگزارم و امیدوارم بتوانیم از تجارب‌شان کمال استفاده را ببریم و با حمایت اعضای هیات مدیره به اهدافی که آقای فاضلی به آن اشاره کردند دست یابیم و سرمد به عنوان یک برند مورد اعتماد میان مردم شناخته شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied