شمانیوز
شما نیوز

در سه‌شنبه‌های پاسخگویی مطرح شد؛

خرده فروشی دغدغه نخست شعبه آپادانا

 خرده فروشی دغدغه نخست شعبه آپادانا

سرپرست شعبه آپادانا بیمه رازی رشد خرده فروشی و اصلاح سبد پرتفویی این شعبه در سال 1403 را از مهم‌ترین اهداف برشمرد و یادآور شد: شعبه آپادانا در 70 روز ابتدایی سال رشد 90 درصدی در تولید حق بیمه را نسبت به مدت مشابه سال گذشته تجربه کرده است.

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت بیمه رازی محمد صادق رضوی- سرپرست شعبه آپادانا بیمه رازی در حالی مهمان نود و دومین سه‌شنبه‌های پاسخگویی این شرکت بود که در سال گذشته با تحقق 93 درصدی بودجه ابلاغی این شعبه، 760 میلیارد تومان حق بیمه تولید کرده است.

او ادامه داد: در سال 1402 پرتفوهای نامناسب با ضریب خسارت بالا از سبد پرتفویی شعبه حذف شد که برخی از این پرتفوها متعلق به سازمان‌های بزرگ بود و با وجود این 237 هزار فقره بیه نامه صادر شده است.

رضوی با بیان اینکه 471 میلیارد ریال خسارت از سوی شعبه در سال گذشته پرداخت شده، گفت: رشد عملکرد شعبه در حق بیمه ریالی معادل 66 درصد بوده که رشد 32 درصدی در تعداد بیمه نامه نیز به ثبت رسیده است.

سرپرست شعبه آپادانا بیمه رازی افزود: از ابتدای سال جاری تا به امروز در شعبه آپادانا 36 میلیارد تومان حق بیمه تولید شده که رشد 92 درصدی را نسبت به مدت مشابه سال گذشته به ثبت رسانده است.

او با اشاره به حضور 81 نماینده فعال در این شعبه یادآور شد: خط مشی شعبه آپادانا تاکید بر خرده فروشی با همراهی و همکاری شبکه فروش فعال با نگاه به ارائه خدمات به‌روز و مناسب است.

رضوی از برگزاری جلسات متعدد با هدف افزایش سطح دانش و ارتباط میان شبکه فروش در سال 1403 خبر داد و گفت: جلسات متعددی با شبکه فروش در راستای بیان دغدغه عزیزان برگزار شده که سطح ارتباط نمایندگان و انتقال تجربه را به شدت افزایش داده است.

او مهم‌ترین اهداف سال جاری شعبه تحت سرپرستی خود را توجه به بیمه نامه‌های خرد، پیشی گرفتن بیمه نامه‌های خرد از بیمه‌نامه‌های بزرگ و اصلاح سبد پرتفویی شعبه بیان و خاطرنشان کرد: بیمه نامه‌های خرد با ماندگاری بالا برای شرکت، آورده و آینده خوبی را رقم خواهد زد و در کنار آن باید به مسائل مرتبط با نمایندگان همچون افزایش سطح اختیارات نمایندگان، آموزش در حوزه بازاریابی و ارائه روزانه گزارش عملکرد نمایندگان به شبکه فروش اقداماتی صورت گیرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی