شمانیوز
کد خبر : 925005

داریوش محمدی عضو هیات مدیره و مدیر عامل بیمه میهن در پیامی روز بیمه را به تلاشگران این عرصه تبریک گفت.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از بیمه میهن: داریوش محمدی عضو هیات مدیره و مدیر عامل بیمه میهن در پیامی روز بیمه را به تلاشگران این عرصه تبریک گفت.

 

متن پیام به این شرح است:

بیمه پیام آور آرامش و امنیت خاطر برای آحاد مختلف مردم و فعالان اقتصادی در حوزه های مختلف است و ۱۳ آذر "روز بیمه" فرصتی است تا اهالی صنعت بیمه به عنوان مظهر آرامش و اطمینان و تضمین کننده امنیت روانی جامعه، اقدامات و دستاوردهای خود را به نمایش بگذارند و با استفاده از فرصت ها و تجارب گذشتگان، افق روشن تری برای خود ترسیم کرده و نوید بخش آینده ای روشن برای آحاد مردم و فعالان اقتصادی باشند.

بیمۀ میهن در کنار خانواده بزرگ صنعت بیمه تلاش می کند با رعایت اصول بیمه گری و بهره گیری از دانش فنی، خدمات مطلوب و شایسته ای به بیمه‌گذاران خود ارائه و نقش سازنده ای در رشد و توسعه اقتصادی کشور ایفا نماید.

فرارسیدن روز بیمه را به همکاران گرانقدر و شبکه فروش ارجمند بیمه میهن و تمامی فعالان عرصه بیمه که با رعایت و حفظ حقوق بیمه گذاران، موجبات آرامش و امنیت خاطر آنان را فراهم می سازند، تبریک و شادباش می گویم و سعادت و سربلندی فعالان این عرصه را از خداوند متعال خواستارم.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه