شمانیوز
کد خبر : 926371

مدیرعامل بیمه سرمد در سفر به استان زنجان تاکید کرد

مدیرعامل بیمه سرمد طی سفر استانی خود به زنجان، ضمن دیدار با کارکنان و نمایندگان این استان و بررسی مشکلات و پیشنهادات آنان، با بیمه گذاران بزرگ بیمه سرمد در زنجان همچون بانک صادرات و جمعیت هلال احمر، دیدار کرد و از نزدیک نحوه ارائه خدمت به آنها را مورد ارزیابی قرار داد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بیمه سرمد، مهندس مهدی مهدوی در جلسه با نمایندگان و کارکنان شعبه زنجان، ضمن قدردانی از زحمات آنان در سال جاری، جواد مصطفوی را به عنوان سرپرست جدید مدیریت استان زنجان بیمه سرمد معرفی کرد.

 

وی در ادامه، نمایندگی های حسن رسولی کد 1434، لیدا مهاجری کد 1090 و معین فرزاد کد 1929، را به ترتیب در جایگاه های اول تا سوم به عنوان برترین های فروش استان زنجان در سال جاری معرفی و از آنان قدردانی نمود.

 

مدیرعامل بیمه سرمد، در ادامه سفر خود به استان زنجان، با مدیران جمعیت هلال احمر این استان دیدار و گفتگو کرد. وی، در این دیدار، وب اپلیکیشن سرمد را به منظور تسهیل و تسریع در انجام امور بیمه گذاران معرفی کرد و مزایای استفاده از آن را جهت شناسایی مراکز درمانی طرف قرارداد با امکان مسیریابی روی نقشه برشمرد.

 

مدیران جمعیت هلال احمر استان زنجان نیز در این دیدار، از نحوه خدمات رسانی بیمه سرمد در این استان قدردانی کردند.

 

سپس مهدی مهدوی با حضور در ساختمان بانک صادرات استان زنجان، با مدیران، معاونان، روسای شعب و مدیران کانون بازنشستگان بانک صادرات در این استان دیدار و گفت و گو کرد. وی در این دیدار، توانگری مالی سطح یک بیمه سرمد را برای ششمین سال متوالی مورد توجه قرار داد و افزود: به واسطه حمایت های بانک صادرات، بیمه سرمد در حال حاضر بیش از نیم میلیون بیمه شده را تحت پوشش خدمات خود قرار داده و اعتماد سازمان های بزرگی چون هلال احمر، میراث فرهنگی و صندوق اعتباری هنر را برای همکاری با بیمه سرمد به خود جلب نموده است.

 

مدیرعامل بیمه سرمد، به لزوم تقویت ضریب نفوذ بیمه در این استان اشاره کرد و گفت: سه و نیم درصد جمعیت کشور در این استان ساکن هستند و صریب نفوذ بیمه در این استان در سطح پایینی قرار دارد. ضریب نفوذ پایین در زنجان، نشان دهنده این است که از تمام ظرفیت های بیمه ای استان زنجان در حوزه بیمه، بهره برداری نشده است.

 

مهدوی، در ادامه، عملکرد شعب بانک صادرات استان زنجان را در فروش محصولات مشترک بانک-بیمه همچون طرح نسیم، بیمه های مرهونات و عمر مانده بدهکار مورد بررسی قرار داد و از زحمات کارکنان شعب در این حوزه، قدردانی کرد.

 

این گزارش می افزاید، حسن طاهری بازرس ویژه مدیرعامل، حمیدرضا کتیرائی مدیر استان ها و شبکه فروش، بهراد گروه ای مدیر بانک و بیمه و حسن پورحسینی مدیر بیمه های اتومبیل نیز در این سفر، مدیرعامل بیمه سرمد را همراهی کردند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه