شمانیوز
کد خبر : 926887

با رشد ۴۱۴ درصدی بازده سهام در ۹ ماه

بازده سهام شرکت بیمه آسیا در بازار سرمایه ایران باعث شده تا سهامداران خود را برنده واقعی بدانند چرا که بازده سهام این شرکت در بازه زمانی سه ماهه ۸۳.۴۵ درصد، شش‌ماهه ۱۹۷.۸۸ درصد، ۹ ماهه ۴۱۳.۹ درصد و یکساله ۳۷۳.۲۴ درصد برآورد شده است. افزون بر اینکه رتبه نقدشوندگی سهام بیمه آسیا هم در یک سال گذشته روند روبه بهبودی داشته که نشان از اقبال سهامداران از خرید و فروش سهام این شرکت دارد.

به گزارش شمانیوز به نقل از دنیای بانک و بیمه، بازده سهام شرکت بیمه آسیا در بازار سرمایه ایران باعث شده تا سهامداران خود را برنده واقعی بدانند چرا که بازده سهام این شرکت در بازه زمانی سه ماهه ۸۳.۴۵ درصد، شش‌ماهه ۱۹۷.۸۸ درصد، ۹ ماهه ۴۱۳.۹ درصد و یکساله ۳۷۳.۲۴ درصد برآورد شده است. افزون بر اینکه رتبه نقدشوندگی سهام بیمه آسیا هم در یک سال گذشته روند روبه بهبودی داشته که نشان از اقبال سهامداران از خرید و فروش سهام این شرکت دارد.

سهامداران بیمه آسیا برنده شدند

روند رو به رشد ارزش سهام بیمه آسیا از زمان تصدی مسئولیت بزرگترین شرکت بیمه خصوصی ایران توسط مسعود بادین، نه تنها باعث شده تا با اقبال فعالان بازار سهام مواجه شود که رتبه نقدشوندگی این شرکت هم بهبود یافته به گونه‌ای که رتبه نقدشوندگی بیمه آسیا از 169 در بازه زمانی یکساله به 166 در بازه زمانی 9 ماهه رسیده و در شش ماه‌اخیر رتبه نقدشوندگی سهام این شرکت به 159 و در سه ماهه گذشته هم به 122 ارتقاء پیدا کرده است.

این گزارش می‌افزاید: به دلیل شفافیت بیمه آسیا در اطلاع‌رسانی به سهامداران خود، نماد این شرکت در یک سال گذشته تنها در 8 روز معاملاتی بسته مانده که عمدتا به دلیل برگزاری مجمع عمومی و فوق‌العاده شرکت یا ضرورت برگزاری کنفرانس اطلاع‌رسانی بوده است. 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه