شمانیوز
کد خبر : 928216

مدیر کل تامین اجتماعی خوزستان گفت: در شش ماهه اول سالجاری 8729 حکم مستمری در سه حوزه بازنشستگی، ازکارافتادگی و فوت توسط شعب تامین اجتماعی این استان صادر شده که میانگین احکام صادره 1454 در ماه بوده است.

به گزارش شمانیوز به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، سید محمد مرعشی مدیر کل تأمین اجتماعی خوزستان در جلسه کارگروه آموزشی مسئولین واحدهای مستمریهای شعب تأمین اجتماعی استان، وضعیت کمی و کیفی خدمات ارائه شده در حوزه مستمریها و تعهدات کوتاه و بلند مدت سازمان را تشریح کرد. 

مرعشی با اشاره به اینکه آمار ارائه شده نشان از حجم بالای کار در واحدهای مستمریهاست، افزود : از این تعداد سهم احکام بازنشستگی 6444 بوده که در بخش مشاغل سخت و زیان آور 2775 حکم بوده است که معادل 43 درصد از کل آمار است.

همچنین فرزاد کمری رئیس اداره مستمریهای تأمین اجتماعی استان خوزستان با اشاره به رشد فزاینده مستمری بگیران بویژه در بخش سخت و زیان آور و نوسازی صنایع گفت : انجام بموقع تعهدات سازمان تأمین اجتماعی در قبال مستمری بگیران و بازنشستگان از اهم موضوعاتی است که همواره مورد تاکید قرار گرفته است.

کمری به کمبود کادر مرتبط با واحدهای مستمری شعب تابعه اشاره و تصریح کرد: با این شرایط، دقت در نتیجه آراء و کنترل آن از سوی هر یک از اعضای کمیته های استانی همواره مورد اهتمام ، توجه و تاکید بوده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه