شمانیوز

ایفای به موقع تعهدات درقبال مشتریان ، ازمهمترین استراتژی های جدید شرکت بیمه ایران معین است. بر این اساس مدیرعامل این شرکت در بازدید از محل آتش سوزی مجتمع پردیس کیش از نزدیک در جریان روند ارزیابی و رسیدگی به خسارات این مجتمع قرار گرفت و دستور تسریع جبران خسارات وارده را صادر کرد.

به گزارش شما نیوز؛ دکتر داریوش محمدی مدیرعامل شرکت بیمه ایران معین در ادامه سفر به کیش و پس از بازدید از محل حادثه آتش سوزی مجتمع تجاری پردیس، در نشستی با غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش ضمن ارائه گزارشی از تعهدات و اقدامات صورت گرفته از خسارات ناشی از حریق این مجتمع ، بر ایفای تعهدات این شرکت در قبال بیمه گذاران و ذینفعان تاکید کرد.
مدیرعامل شرکت بیمه ایران معین در این خصوص گفت: تعداد ۱۳۲ مغازه و غرفه در تعهد این شرکت است و مبلغی بالغ بر ۳۲ میلیارد تومان در قبال بیمه گذارها تعهد داریم.

محمدی با بیان این که هیئت مدیره مجتمع تجاری پردیس یک، مبلغی بالغ بر ۴۶ میلیارد تومان بابت پوشش سازه و یک بیمه نامه مسئولیت یک میلیاردی برای ذینفعان بازار نزد شرکت بیمه ایران معین دارد اظهار داشت: پس از نهایی شدن پرونده ها ظرف ۲۴ ساعت آینده تمام خسارت مغازه ها صد در صد پرداخت خواهد شد.
مدیر عامل بیمه ایران معین در ادامه افزود: پس از کارشناسی دقیق سازه ها و محوطه داخل پردیس یک و اتمام ارزش یابی خسارت وارد شده ناشی از حریق در این مجموعه بلافاصله بعد از ۲۴ ساعت از سوی این شرکت به بیمه گذارها بر اساس تعهدات خریداری شده پرداخت خواهد شد.
در ادامه این نشست ، غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش نیز ضمن قدردانی از حضور مدیرعامل بیمه ایران معین در کیش با بیان این که بر اثر شیوع بیماری کرونا شاهد کاهش گردشگر و مسافر در این منطقه هستیم گفت: باید نسبت به سرعت بخشیدن ارائه خدمات بیمه ای شرکت ایران معین به بیمه گذار های مجتمع تجاری توجه ویژه ای شود.
مظفری تصریح کرد:تلاش سازمان منطقه آزاد کیش فراهم نمودن شرایط مناسبی برای فعالیت مجدد اقتصادی با همکاری بیمه ایران معین در مجتمع تجاری پردیس یک هستیم.
لازم به ذکر است ، بعد از این نشست ، نمایندگان شرکت بیمه ایران معین با حضور در جلسه شورای تامین کیش ، نسبت به کارشناسی و پرداخت خسارت ناشی از حریق مجتمع تجاری پردیس به بحث و تبادل نظر پرداختند .

منبع: تصویر روز 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied