شمانیوز
شما نیوز

رشد 170 درصدی پرتفوی بیمه های اتش سوزی بیمه "ما"

مدیر بیمه های آتش سوزی بیمه "ما" کفت: در دو ماهه ابتدای سال 1400، حق بیمه تولیدی بیمه های آتش سوزی شرکت نسبت به مدت مشابه سال گذشته 170درصد رشد پیدا کرده است.

به گزارش شمانیوز و به نقل از روابط عمومی بیمه "ما" ، انوری درباره عملکرد دو ماهه بیمه های آتش سوزی بیمه "ما" در سال 1400 گفت: عملکرد بیمه های آتش سوزی نشان می‌دهد که مسیر رشد بیمه "ما" در این رشته در دو ماه ابتدایی سال هم ادامه پیدا کرده و موفقیت‌های آن در سال گذشته اتفاقی نبوده است.

وی افزود: همه ساله با توجه به ارائه خدمات تخصصی به بیمه گذاران در این رشته بیمه ای، بسیاری از صاحبان سرمایه وصنایع تولیدی تمایل خود را جهت عقد قرارداد با شرکت بیمه "ما" نشان می دهند .

سال گذشته فقط در یک فقره حادثه مبلغ 95,000,000,000 ریال به یکی از بزرگترین و حساس ترین بخش های تولیدی کشور خسارت پرداخت شده است که نقطه قابل توجه آن پرداخت خسارت ظرف مدت یک ماه بوده است . پرداخت 4,970,000,000 ریال خسارت بابت زلزله سی سخت و 175,000,000,000 ریال خسارت  به یکی از قطب های تولید نخ فرش وموکت شرکت نیز از دیگر اتفاقات مهم سال 1399 بود.

انوری با توجه به شرایط اقتصادی کنونی به بیمه گذاران توصیه کرد اموال خود را به قیمت واقعی و در زمان مناسب بیمه کنند و گفت: نوسان شدید نرخ ارز منجر به آسیب های جبران ناپذیر در مواقع بروز حادثه  و ارزیابی خسارت خواهد شد، به همین دلیل ضروریست دائما قیمت  اموال خود را رصد کرده و بر اساس تغییرات نرخ ارز، سرمایه خود را افزایش دهند . همچنین ضروریست دائما نسبت به پایش و اصلاح سیستم های ایمنی وامنیتی و اطفائی خود اقدام نمایند ، عدم توجه به اصلاح موارد بسیار ساده وکوچک منجر به ایجاد حریق های گسترده  و فاجعه بار خواهد شد .

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied